10. ledna 2022
O BEZPEČNOSTNÍ BALÍČKY PRO SENIORY BYL VELKÝ ZÁJEM, STRÁŽNÍCI UŽ VŠECHNY ROZDALI
Mezi řadu preventivních akcí připravovaných městskou policií pro seniory patří také distribuce bezpečnostních balíčků, které jsou určeny pro občany města ve věku od 65 let výše. Připraveno jich bylo na pět stovek a všechny už našly své majitele.
celý článek
7. ledna 2022
ÚSPĚŠNÉHO PROJEKTU MĚSTSKÉ POLICIE PAVLŮV NOTES SE ÚČASTNÍ STOVKY ŠKOLÁKŮ
Kolem sedmi stovek dětí z druhých a třetích tříd základních škol se každoročně zúčastní preventivního projektu Notes strážníka Pavla. Městská policie Sokolov pořádá tuto akci od roku 2016 a trvá vždy celý školní rok. Ten současný není výjimkou.
celý článek
5. ledna 2022
MĚSTSKÁ POLICIE SOKOLOV VYHLAŠUJE VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ NA NĚKOLIK PRACOVNÍCH POZIC
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovních pozic strážník nebo strážník - psovod. Termín pro podání přihlášek je do 11. února 2022.
celý článek
3. ledna 2022
OSLAVY VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A PŘÍCHODU NOVÉHO ROKU Z POHLEDU MĚSTSKË POLICIE
Období od Vánoc do Nového roku je náročné pro všechny složky IZS včetně městské policie. Sokolovští strážníci měli klidnější službu od Štědrého dne do Štěpána a řešili 22 událostí. Na Silvestra a Nový rok bylo rušněji, což znamenalo 23 událostí.
celý článek
30. prosince 2021
DÁREČKY PRO SENIORY VYROBILY DĚTI ZE TŘÍ ZÁKLADNÍCH ŠKOL A POTÉ JE ROZDALI STRÁŽNÍCI
Děti z přípravných tříd ze Základních škol Běžecká, Švabinského a Křižíkova vyrobily stejně jako vloni krásné dárečky pro seniory pobývající v léčebnách dlouhodobě nemocných. A to v DOP-HC Dolní Rychnov a DKS Svatava. Celkem to bylo na 175 dárků.
celý článek
28. prosince 2021
KURZ SEBEOBRANY SE PODAŘILO USPOŘÁDAT I PŘES SLOŽITOU KORONAVIROVOU SITUACI
Dvě desítky účastníků podzimního kurzu sebeobrany pro seniory a ženy úspěšně zakončily své snažení v tělocvičně Fitness Ural a obdržely za to certifikát o absolvování. Především ale účastníci akce vědí, jak se ubránit při napadení.
celý článek
17. prosince 2021
STRÁŽNÍCI HODNOTILI ROK 2021. NECHYBĚLO PŘITOM OCENĚNÍ A TAKÉ POVÝŠENÍ
Městská policie Sokolov hodnotila končící rok a přitom nechybělo ani ocenění práce některých strážníků. Cenu „Strážník roku 2021“ převzala Denisa Jandová. Strážmistr Michal Nyč byl jmenován do čestné hodnosti vrchní praporčík.
celý článek
9. prosince 2021
STAROSTOVÉ "GRILOVALI" ZÁSTUPCE MINISTERSTVA VNITRA KVŮLI DÍRÁM V ZÁKONECH
Jak si poradit po zrušení bezdoplatkových zón, co dělat s nepřizpůsobivými občany a jak dosáhnout vymahatelnosti práva. To byly dotazy, které směřovaly na Miroslava Veselého, ředitele odboru veřejné správy, dozoru a kontroly Ministerstva vnitra ČR.
celý článek
8. prosince 2021
STUDENTŠTÍ ZASTUPITELË SI ZVOLILI NOVÉ VEDENÍ A MAJÍ TAKÉ NOVÉ LOGO
Studentské zastupitelstvo má za sebou vstup do nového školního roku a tak si zvolilo nové vedení. Do dalšího období budou používat rovněž nové logo.
celý článek
30. listopadu 2021
NEVIDITELNÍ CHODCI OHROŽUJÍ SEBE I ŘIDIČE A HAZARDUJÍ SE ŽIVOTEM
Smrákat se začíná už krátce po čtvrté odpolední a viditelnost se tak zhoršuje. Chodci, kteří mimo dobře osvětlené komunikace nepoužívají za snížené viditelnosti reflexní prvky, riskují svůj život.
celý článek
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  >>