3. září 2019
ZÁCHRANÁŘI PODÁVAJÍ POMOCNOU RUKU VŠEM SENIORŮM
Záchranáři seniorům je název zážitkové kurzu, který připravila asociace Záchranný kruh spolu s Karlovarským krajem. Určený je pro všechny seniory starší 55 let, kteří si chtějí připomenout zásady nejen první pomoci.
celý článek
2. září 2019
KDO ZÍSKÁ MEDAILI ZA ZÁSLUHY O BEZPEČNOST? JE TO I NA VÁS
Znáte někoho, kdo vykonal něco mimořádného pro druhého člověka a zachránil mu tím život? Víte o někom, kdo pomohl k odhalení trestného činu nebo přispěl k zajištění bezpečí ostatních lidí?
celý článek
29. srpna 2019
NA ŽENA A SENIORY OPĚT ČEKÁ KURZ SEBEOBRANY
Posílit si sebevědomí, zvládnout krizové situace nebo se dozvědět základy z trestního práva. A samozřejmě praktický trénink způsobů, jak čelit napadení.
celý článek
28. srpna 2019
VRÁNOVSKÁ DVANÁCTIHODINOVKA
Útulek pro psy Města Sokolov vás zve na Vránovskou 12ti hodinovku. Za každý ušlý kilometr dostanou pejsci v útulku 1 Kč. Připraveny budou krátké i delší tratě.
celý článek
23. srpna 2019
JAK VYHNAT DIVOČÁKY Z MĚSTA? ÚKOL TÉMĚŘ NADLIDSKÝ
Není skoro dne, aby se na Městskou policii v Sokolově neobraceli lidé se žádostí o zásah proti většímu či menšímu počtu divokých prasat, která se v noci „producírují“ po městě.
celý článek
16. srpna 2019
VEŘEJNÁ PROSTRANSTVÍ BUDOU VÍCE ZABEZPEČENA
Bezpečnostní zábrany proti nájezdu vozidla dostanou od Karlovarského kraje, kromě jiného, Sokolov, Cheb a Karlovy Vary. Tedy města, kde se konají akce s velkou účastí veřejnosti.
celý článek
6. srpna 2019
JAK ŘEŠIT PROBLÉMY S BEZDOMOVCI? ZÁKONY TOHO PŘÍLIŠ NEDOVOLÍ
Přestože se od některých lidí snáší na Městskou policii v Sokolově kritika, že nedostatečně zasahuje proti bezdomovcům, realita je jiná.
celý článek
6. srpna 2019
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
celý článek
1. srpna 2019
NEJEN O BEZPEČNOSTI VE MĚSTĚ SE DEBATOVALO U DUKLY
Vyslovit svůj názor nejen na současnou bezpečnostní situaci ve městě mohla veřejnost ve středu 31. července při dalším ze série setkání se zástupci města, Městské policie Sokolov a Policie ČR.
celý článek
1. srpna 2019
CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ PREVENTISTŮ MĚSTSKÝCH POLICIÍ V KARLOVARSKÉM KRAJI
Celostátní setkání preventistů městských policií se uskuteční ve dnech 30. září až 2. října v Krajské knihovně v Karlových Varech. Záštitu nad akcí převzaly městské policie z Karlovarského kraje.
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  >>