16. prosince 2019
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Občas je jejich služba ale „zpestřena“ i případy ne zcela obvyklými.
celý článek
11. prosince 2019
NEMŮŽETE NASTARTOVAT AUTO? POMOHOU VÁM S TÍM STRÁŽNÍCI
Sokolov je jedním z měst, kde strážníci pomáhají, když to lidé potřebují. Kromě Senior expresu se na Městskou policii v Sokolově mohou obrátit také řidiči, kterým se kvůli slabé baterii nepodaří nastartovat.
celý článek
10. prosince 2019
PREVENCE I ZÁBAVA. VEČER S MĚSTSKOU POLICIÍ SENIORY NADCHNUL
Pozvat si jako moderátora a baviče Vladimíra Hrona, to je skoro sázka na jistotu, že se akce povede. V případě Večera pro seniory s Městskou policií Sokolov to platilo stoprocentně.
celý článek
4. prosince 2019
BENEFIČNÍ KONCERT HUDBY HRADNÍ STRÁŽE A POLICIE ČR POMÁHAL POTŘEBNÝM I BAVIL
Předání Medailí za zásluhy těm, jimž není lhostejné, co se děje, a finanční pomoci člověku, s nímž si osud tvrdě zahrál. To bylo poslání Benefičního koncertu Hudby hradní stráže a Policie ČR, s jehož přípravou pomáhala i Městská policie v Sokolově.
celý článek
29. listopadu 2019
STRÁŽNÍCI A BESIP ROZDALI STOVKY REFLEXNÍCH DOPLŇKŮ
Stovky reflexních doplňků rozdali strážníci městské policie a pracovníci BESIP v rámci kampaně Buďte vidět, přežijete!
celý článek
27. listopadu 2019
V ROOSEVELTOVĚ ULICI DOŠLO K ÚPRAVĚ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ. TAK POZOR, KDE PARKUJETE!
Především bezpečnost chodců, ale i zachování odpovídajícího průjezdu po komunikaci. To byly důvody, proč se v levé části Rooseveltovy ulice (ve směru na Staré náměstí) objevila dopravní značka „zákaz zastavení“.
celý článek
27. listopadu 2019
POHOTOVÁ ŽÁKYNĚ DEVÁTÉ TŘÍDY POMOHLA ZRANĚNÉMU CYKLISTOVI
Reagoval by tak každý? Těžko říci… Každopádně Tereza Doležalová, žákyně deváté třídy Základní škola Křižíkova v Sokolově, prokázala pohotovost a díky ní se včas dostalo pomoci zraněnému cyklistovi.
celý článek
25. listopadu 2019
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ZAMĚSTNANCE MĚSTSKÉ POLICIE SOKOLOV
Výběrové řízení na zaměstnance Městské policie Sokolov v pracovní pozici „Správce a operátor informačních a komunikačních technologií Městské policie Sokolov“
celý článek
18. listopadu 2019
NA DNI SENIORŮ NEBUDE CHYBĚT ANI MĚSTSKÁ POLICIE
Den seniorů připravilo na středu 20. listopadu Ministerstvo práce a sociálních věcí. Na jeho účastníky čeká odpoledne plné užitečných informací, kultury i zábavy. V programovém bloku se představí rovněž Městská policie Sokolov.
celý článek
11. listopadu 2019
SPONZORSKÝ DAR V PODOBĚ TŘÍ LEHÁTEK
Děkujeme firmě Obojky.cz ve spolupráci s Nadačním fondem PES V NOUZI za poskytnutí sponzorského daru v podobě 3 lehátek pro psy v hodnotě 15.147,- Kč.
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  >>