23. března 2020
VEDENÍ MĚSTA PODĚKOVALO ASISTENTŮM PREVENCE KRIMINALITY ZA JEJICH PRÁCI
Městské policii v Sokolově pomáhá v současnosti několik asistentů prevence kriminality (APK). Asistenti přispívají k ochraně a bezpečnosti osob a majetku a provádějí dohled nad dodržením vyhlášek města.
celý článek
20. března 2020
MĚSTSKÁ POLICIE ZŘÍDILA SBĚRNÉ MÍSTO PRO PŘÍJEM ŠITÝCH ROUŠEK
Po dohodě s vedením karlovarského kraje, zřídila Městská policie Sokolov přechodné sběrné místo pro dodání šitých roušek, které se nachází ve dvoře Městského úřadu Sokolov, Rokycanova 1929.
celý článek
20. března 2020
PRVNÍ ODBĚROVÉ MÍSTO ZAHÁJILO ČINNOST V KARLOVÝCH VARECH
V Karlových Varech zahájilo činnost odběrové místo, kde se provádějí ve spolupráci zdravotníků Karlovarská krajská nemocnice a HZS Karlovarského kraje, testy na nákazu koronavirem.
celý článek
17. března 2020
UPOZORNĚNÍ! ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY MĚSTSKÉ POLICIE
Z důvodu vládou vyhlášeného nouzového stavu, a z důvodu následného zpřísnění jeho podmínek ze dne 15.3.2020, je upraven provoz Městské policie Sokolov
celý článek
17. března 2020
PROVOZ SLUŽBY SENIOR EXPRES JE PO DOBU NOUZOVÉHO STAVU BEZE ZMĚN
Dovolujeme si vás touto cestou informovat, že po dobu nouzového stavu vyhlášeného vládou České republiky, bude provoz služby Senior express zajištěn v obvyklém režimu, a bude dostupná i pro některé neregistrované klienty. Více naleznete uvnitř článku.
celý článek
4. března 2020
NEBERTE DROGY, NEBO SI DROGY VEZMOU VÁS
Jakou znamenají hrozbu drogy, co s člověkem udělá jejich užívání a je vůbec možné zbavit se závislosti na návykových látkách. To jsou témata besedy s podtitulem „Neberte drogy, nebo si drogy vezmou vás“.
celý článek
27. února 2020
KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE VYDALA DOPORUČENÍ PRO OBČANY PŘI NÁVRATU ZE ZAHRANIČÏ
Vracíte se ze zahraniční cesty z Číny, Jižní Koreje, Iránu, Japonska, Singapuru či Itálie (regionů Benátsko, Lombardie, Emilia Romagna a Piemont)? Pak věnujte prosím pozornost pokynům Krajské hygienické stanice Karlovarského kraje.
celý článek
12. února 2020
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v uplynulých týdnech?
celý článek
6. února 2020
PRO ŽENY A SENIORY JE OPĚT PŘIPRAVEN JARNÍ KURZ SEBEOBRANY
Zvládnout krizové situace, dozvědět se základy z trestního práva a posílit si sebevědomí. A také praktický trénink technik, při jejichž použití lze čelit napadení. To čeká na účastníky kurzu sebeobrany pro ženy a seniory.
celý článek
22. ledna 2020
MĚSTSKÁ POLICIE MÁ NOVOU SLUŽEBNU V NÁDRAŽNÍ BUDOVĚ
Novou služebnu umístěnou přímo v nádražní budově má k dispozici Městská policie v Sokolově. Využívat ji budou ale nejen strážníci, ale zázemí tady najdou i příslušníci Policie ČR.
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  >>