20. ledna 2020
MĚSTSKÁ POLICIE SOKOLOV VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA OBSAZENÍ PRACOVNÍ POZICE STRÁŽNÍK A STRÁŽNÍK - PSOVOD
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice strážník a strážník – psovod.
celý článek
14. ledna 2020
KONTROLY PSŮ NADÁLE POKRAČUJÍ, NESOUVISÍ ALE S "ČIPOVÝM" ZÁKONEM
Sokolov patří mezi několik měst v České republice, která jako první přišla před několika lety s vyhláškou ukládající majitelům psů, aby je označili čipem.
celý článek
13. ledna 2020
BEZDOMOVCI SE V ZIMĚ SNAŽÍ UKRÝT V OBYTNÝCH DOMECH
Kde přežít zimu v teple, pokud nechci do ubytovny, kde je třeba dodržovat daná pravidla? Tento problém řeší nejeden bezdomovec tak, že se snaží dostat do veřejně přístupných zařízení a tam vydržet co nejdéle.
celý článek
8. ledna 2020
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v uplynulých prosincových týdnech?
celý článek
30. prosince 2019
DEPO NENÍ SKLÁDKA ODPADU. POHLÍDAJÍ HO SKRYTÉ FOTOPASTI
Bývalé železniční depo si začali někteří lidé plést se skládkou. Městská policie už tady hříšníky přistihla a předměty, které chtěli odložit, si zase museli odvézt. Lokalitu proto pohlídají fotopasti.
celý článek
17. prosince 2019
KURZ SEBEOBRANY ABSOLVOVALY TÉMĚŘ TŘI DESÍTKY ŽEN A SENIORŮ
Už deset let se scházejí v tělocvičně Fitness Ural Sokolov účastníci kurzu sebeobrany, který Městská policie Sokolov pořádá pro ženy a seniory. Naučí se v něm, jak čelit případnému napadení a dalším krizovým situacím.
celý článek
16. prosince 2019
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Občas je jejich služba ale „zpestřena“ i případy ne zcela obvyklými.
celý článek
11. prosince 2019
NEMŮŽETE NASTARTOVAT AUTO? POMOHOU VÁM S TÍM STRÁŽNÍCI
Sokolov je jedním z měst, kde strážníci pomáhají, když to lidé potřebují. Kromě Senior expresu se na Městskou policii v Sokolově mohou obrátit také řidiči, kterým se kvůli slabé baterii nepodaří nastartovat.
celý článek
10. prosince 2019
PREVENCE I ZÁBAVA. VEČER S MĚSTSKOU POLICIÍ SENIORY NADCHNUL
Pozvat si jako moderátora a baviče Vladimíra Hrona, to je skoro sázka na jistotu, že se akce povede. V případě Večera pro seniory s Městskou policií Sokolov to platilo stoprocentně.
celý článek
4. prosince 2019
BENEFIČNÍ KONCERT HUDBY HRADNÍ STRÁŽE A POLICIE ČR POMÁHAL POTŘEBNÝM I BAVIL
Předání Medailí za zásluhy těm, jimž není lhostejné, co se děje, a finanční pomoci člověku, s nímž si osud tvrdě zahrál. To bylo poslání Benefičního koncertu Hudby hradní stráže a Policie ČR, s jehož přípravou pomáhala i Městská policie v Sokolově.
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  >>