29. listopadu 2019
STRÁŽNÍCI A BESIP ROZDALI STOVKY REFLEXNÍCH DOPLŇKŮ
Stovky reflexních doplňků rozdali strážníci městské policie a pracovníci BESIP v rámci kampaně Buďte vidět, přežijete!
celý článek
27. listopadu 2019
V ROOSEVELTOVĚ ULICI DOŠLO K ÚPRAVĚ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ. TAK POZOR, KDE PARKUJETE!
Především bezpečnost chodců, ale i zachování odpovídajícího průjezdu po komunikaci. To byly důvody, proč se v levé části Rooseveltovy ulice (ve směru na Staré náměstí) objevila dopravní značka „zákaz zastavení“.
celý článek
27. listopadu 2019
POHOTOVÁ ŽÁKYNĚ DEVÁTÉ TŘÍDY POMOHLA ZRANĚNÉMU CYKLISTOVI
Reagoval by tak každý? Těžko říci… Každopádně Tereza Doležalová, žákyně deváté třídy Základní škola Křižíkova v Sokolově, prokázala pohotovost a díky ní se včas dostalo pomoci zraněnému cyklistovi.
celý článek
25. listopadu 2019
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ZAMĚSTNANCE MĚSTSKÉ POLICIE SOKOLOV
Výběrové řízení na zaměstnance Městské policie Sokolov v pracovní pozici „Správce a operátor informačních a komunikačních technologií Městské policie Sokolov“
celý článek
18. listopadu 2019
NA DNI SENIORŮ NEBUDE CHYBĚT ANI MĚSTSKÁ POLICIE
Den seniorů připravilo na středu 20. listopadu Ministerstvo práce a sociálních věcí. Na jeho účastníky čeká odpoledne plné užitečných informací, kultury i zábavy. V programovém bloku se představí rovněž Městská policie Sokolov.
celý článek
11. listopadu 2019
SPONZORSKÝ DAR V PODOBĚ TŘÍ LEHÁTEK
Děkujeme firmě Obojky.cz ve spolupráci s Nadačním fondem PES V NOUZI za poskytnutí sponzorského daru v podobě 3 lehátek pro psy v hodnotě 15.147,- Kč.
celý článek
7. listopadu 2019
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v říjnu?
celý článek
6. listopadu 2019
HASIČI, ZÁCHRANÁŘI I POLICISTÉ SE DOČKALI OD MĚSTA SLADKÉHO PODĚKOVÁNÍ
Když je nepotřebujeme, mnozí si na ně možná ani nevzpomenou. Když je potřebujeme, většinou už jde do tuhého. Ať jsou to hasiči, záchranáři, strážníci či policisté, ti všichni pomáhají ochránit naše zdraví, majetek i životy.
celý článek
31. října 2019
JAK VYPADÁ DIGITÁLNÍ STOPA VE VIRTUÁLNÍM SVĚTĚ?
Stopy po sobě zanecháváme různé. Ta digitální je nejméně viditelná, přesto však existuje a může nám způsobit řadu problémů. Co vlastně je digitální stopa, jak ji uživatel ve virtuálním světě po sobě zanechává?
celý článek
29. října 2019
STUDENTSKÉ ZASTUPITELSTVO VOLILO I SÁZELO STROMKY
Studentské zastupitelstvo, což je úspěšný projekt Městské policie v Sokolově, začalo s novým školním rokem naplno pracovat.
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  >>