5. ledna 2022
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovních pozic strážník nebo strážník - psovod. Termín pro podání přihlášek je do 11. února 2022.
celý článek
3. ledna 2022
Období od Vánoc do Nového roku je náročné pro všechny složky IZS včetně městské policie. Sokolovští strážníci měli klidnější službu od Štědrého dne do Štěpána a řešili 22 událostí. Na Silvestra a Nový rok bylo rušněji, což znamenalo 23 událostí.
celý článek
30. prosince 2021
Děti z přípravných tříd ze Základních škol Běžecká, Švabinského a Křižíkova vyrobily stejně jako vloni krásné dárečky pro seniory pobývající v léčebnách dlouhodobě nemocných. A to v DOP-HC Dolní Rychnov a DKS Svatava. Celkem to bylo na 175 dárků.
celý článek
28. prosince 2021
Dvě desítky účastníků podzimního kurzu sebeobrany pro seniory a ženy úspěšně zakončily své snažení v tělocvičně Fitness Ural a obdržely za to certifikát o absolvování. Především ale účastníci akce vědí, jak se ubránit při napadení.
celý článek
17. prosince 2021
Městská policie Sokolov hodnotila končící rok a přitom nechybělo ani ocenění práce některých strážníků. Cenu „Strážník roku 2021“ převzala Denisa Jandová. Strážmistr Michal Nyč byl jmenován do čestné hodnosti vrchní praporčík.
celý článek
9. prosince 2021
Jak si poradit po zrušení bezdoplatkových zón, co dělat s nepřizpůsobivými občany a jak dosáhnout vymahatelnosti práva. To byly dotazy, které směřovaly na Miroslava Veselého, ředitele odboru veřejné správy, dozoru a kontroly Ministerstva vnitra ČR.
celý článek
8. prosince 2021
Studentské zastupitelstvo má za sebou vstup do nového školního roku a tak si zvolilo nové vedení. Do dalšího období budou používat rovněž nové logo.
celý článek
30. listopadu 2021
Smrákat se začíná už krátce po čtvrté odpolední a viditelnost se tak zhoršuje. Chodci, kteří mimo dobře osvětlené komunikace nepoužívají za snížené viditelnosti reflexní prvky, riskují svůj život.
celý článek
19. listopadu 2021
V jakém stavu jsou lidé bez domova před zimou, mají nějaké vážnější zdravotní potíže a vědí o tom, že mohou přenocovat v noclehárně? Nechybí jim doklady? To vše a mnohé další zjišťovala městská policie při preventivní akci.
celý článek
15. listopadu 2021
O velkou vodu a povodeň nikdo nestojí, ale lepší je být na tuto případnou živelnou pohromu dobře připraven. I proto si městská policie opět zkusila instalaci mobilního protipovodňového hrazení na Lobezském potoce v centru Sokolova.
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  >>