4. října 2019
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v září?
celý článek
24. září 2019
POCIT BEZPEČÍ OBYVATEL MĚSTA SOKOLOV KAZÍ OBCHOD S CHUDOBOU
Jak dopadl rozsáhlý průzkum věnovaný pocitu bezpečí obyvatel Sokolova? To byl důležitý bod na programu jednání zastupitelů města, kteří se sešli poprvé po letních prázdninách ve čtvrtek 19. září.
celý článek
19. září 2019
STUDENTSKÉ ZASTUPITELSTVO SE SEZNÁMILO S PROJEKTEM MŮJ NÁPAD PRO SOKOLOV
Projekt Městské policie v Sokolově, kterým je Studentské zastupitelstvo, vstoupil po zahájení nového školního roku ve středu 18. září do další sezony.
celý článek
18. září 2019
OPUŠTĚNÁ VOZIDLA OHROŽUJÍCÍ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ BUDOU ODTAŽENA
Vzhledem k tomu, že v ulicích Sokolova přibývá opuštěných vozidel odstavených v zeleni, přikročilo město v souladu se zákonem č. 185/2001 Sb. o odpadech, k jejich odtahům.
celý článek
10. září 2019
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v srpnu?
celý článek
4. září 2019
NOVÍ ŽÁCI POLICEJNÍ ŠKOLY ZAHÁJILI VÝUKU SLAVNOSTNÍM SLIBEM
Dvaapadesát žáků prvního ročníku pobočky Vyšší policejní školy a Střední policejní školy Ministerstva vnitra se zúčastnilo slavnostního zahájení nového školního roku, jehož dějištěm bylo poprvé divadlo městského domu kultury.
celý článek
3. září 2019
ZÁCHRANÁŘI PODÁVAJÍ POMOCNOU RUKU VŠEM SENIORŮM
Záchranáři seniorům je název zážitkové kurzu, který připravila asociace Záchranný kruh spolu s Karlovarským krajem. Určený je pro všechny seniory starší 55 let, kteří si chtějí připomenout zásady nejen první pomoci.
celý článek
2. září 2019
KDO ZÍSKÁ MEDAILI ZA ZÁSLUHY O BEZPEČNOST? JE TO I NA VÁS
Znáte někoho, kdo vykonal něco mimořádného pro druhého člověka a zachránil mu tím život? Víte o někom, kdo pomohl k odhalení trestného činu nebo přispěl k zajištění bezpečí ostatních lidí?
celý článek
29. srpna 2019
NA ŽENY A SENIORY OPĚT ČEKÁ KURZ SEBEOBRANY
Posílit si sebevědomí, zvládnout krizové situace nebo se dozvědět základy z trestního práva. A samozřejmě praktický trénink způsobů, jak čelit napadení.
celý článek
28. srpna 2019
VRÁNOVSKÁ DVANÁCTIHODINOVKA
Útulek pro psy Města Sokolov vás zve na Vránovskou 12ti hodinovku. Za každý ušlý kilometr dostanou pejsci v útulku 1 Kč. Připraveny budou krátké i delší tratě.
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  >>