21. června 2019

VEŘEJNÉ SETKÁNÍ S OBČANY


Příležitosti debatovat se zástupci města, městské policie a Policie ČR využily na sídlišti Vítězná minimálně dvě desítky místních obyvatel. A to při druhém z letošní série veřejných setkání s bezpečnostními složkami města.


Obyvatelé jednoho z domů si stěžovali například na to, že v jednom z bytů je chován velký počet koček a ostatní lidi to obtěžuje. Lidé z penzionu pro seniory se zase zajímali, jaké novinky jsou připravovány v okolí tohoto objektu. Tady se kromě jiného počítá s úpravou nevyhovující plochy pro parkování. Místní si také postěžovali na některé neukázněné řidiče, kteří nerespektují dopravní značky a projíždějí nebo parkují tam, kde nesmějí. Probírala se i postupná revitalizace sídliště a velkým tématem byla samozřejmě výstavba nového parkoviště v části ulice Atletická.


Smyslem veřejného setkání je neformální kontakt s obyvateli a řešení některých problémů při společném dialogu. Tématem setkání v minulosti bylo například dodržování obecně závazných vyhlášek města, zejména vyhlášky o veřejném pořádku, narovnávání sousedských vztahů, dodržování nočního klidu a pořádku v okolí domů.

Zdroj. Město Sokolov

 


Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009