18. prosince 2020
V rámci dlouhodobé spolupráce mezi Městskou policií Sokolov a Základními školami Křižíkova a Běžecká vytvořily děti z přípravných ročníků symbolické dárečky pro seniory, tentokrát byly určeny pro klienty z léčeben dlouhodobě nemocných. Za děti dárečky předala v LDN ve Svatavě a v Dolním Rychnově preventistka Městské policie Sokolov Renáta Černá.
„V minulých letech dárečky senioři obdrželi vždy na Večeru pro seniory s Městskou policií Sokolov, který se letos nemohl konat. Jelikož jsme společně chtěli udělat radost seniorům, kteří jsou v současné době velmi izolovaní, rozhodli jsme se společně potěšit klienty léčeben dlouhodobě nemocných,“ uvedla Renáta Černá.
Do Domova klidného stáří ve Svatavě přivezla od dětí z přípravných tříd ozdobné vánoční šištičky, do Domu ošetřovatelské péče v Dolním Rychnově vánoční přáníčka. Personál obou zařízení je seniorům roznesl i s pozdravem od dětí. A protože se za seniory nemohli školáci vydat osobně, alespoň se společně vyfotili a také fotky putovaly za klienty „eldéenek“.
(mel)
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009