Aktuality
30. června 2022
STRÁŽNÍCI Z OSMI MĚST V KARLOVARSKÁM KRAJI BUDOU SPOLUPACOVAT A POMÁHAT SI
Velitelé městských policií v Sokolově, Karlových Varech, Chebu, Mariánských Lázní, Ostrově, Chodově, Františkových Lázní a v Rotavě podepsali memorandum, která se týká vzájemné spolupráce v řadě oblastí.
celý článek
29. května 2022
BRÁNIT SE PŘED PŘÍPADNÝM NAPADENÍM TEĎ DOKÁŽÍ NEJEN ŽENY, ALE TAKÉ SENIOŘI
Předáním certifikátů o úspěšném absolvování skončil jarní turnus kurzu sebeobrany pro ženy a seniory. Městská policie Sokolov ho pořádala ve spolupráci s instruktorem Jiřím Matoušem z organizace Česká Meibukan Gojyu-ryu Karate-do Asociace.
celý článek
19. května 2022
ZAHÁJENÍ VÝSTAVY O HISTORII A SOUČASNOSTI POLICEJNÍCH SBORŮ, TO BYLA VELKÁ PODÍVANÁ
Historie a současnost policejních sborů na Sokolovsku je název mimořádné výstavy, která začala vernisáži v sokolovském zámku. A byla to opravdu velká podívaná.
celý článek
17. května 2022
NAVŠTIVTE ZAJÍMAVOU VÝSTAVU O HISTORII A SOUČASNOSTI POLICEJNÍCH SBORŮ NA SOKOLOVSKU
V sokolovském muzeu zahájí ve středu 18. května od 17 hodin vernisáž unikátní výstavu nazvanou Historie a současnost policejních sborů na Sokolovsku.
celý článek
11. května 2022
DÍKY LIDEM Z VEŘEJNĚ PROSPĚŠNÝCH PRACÍ JE NA JIŽNÍM LOMU OPĚT UKLIZENO
Přestože z lokality garáží na Jižním lomu více než polovina staveb zmizela a dvě závory brání vjezdu lidem, kteří tady s oblibou zakládali černé skládky, v dalších částech této oblasti se stále najde nepořádku více než dost.
celý článek
10. května 2022
PROJEKT STUDENTSKÉHO ZASTUPITELSTVA "13 MINUT" MĚL U STUDENTŮ ÚSPĚCH
Mezi hlavní plány činnosti Studentského zastupitelstva patřila společně s oddělením prevence Městské policie Sokolov a BESIP realizace projektu „13 minut“. Postupně se ho zúčastnilo 13 tříd a kolem 300 studentů z téměř všech sokolovských středních škol.
celý článek
4. května 2022
KDYŽ BATERIE ODMÍTNE POSLUŠNOST POMOHOU STRÁŽNÍCI S NASTARTOVÁNÍM AUTOMOBILU
Stejně jako v předchozích letech i v uplynulé zimní sezoně pomohli strážníci Městské policie Sokolov mnoha občanům města v případech, kdy je zradila baterie a nepodařilo se jim nastartovat vozidlo.
celý článek
3. května 2022
PO ZIMĚ JE TŘEBA POŘÁDNĚ PROVĚŘIT HŘIŠTĚ I REKREAČNÍ AREÁLY, ZDA JSOU BEZPEČNÉ
Strážníci městské policie Sokolov se s příchodem jara zaměřili na kontrolu rekreačních areálů a dětských hřišť. Svou pozornost soustředili zejména na jehly od injekcí, které by mohly být na těchto místech odhozené.
celý článek
2. května 2022
ŘIDIČI POZOR, KDE PARKUJETE. VE MĚSTĚ ZAČÍNÁ JARNÍ BLOKOVÉ ČIŠTĚNÍ KOMUNIKACÍ
Ve čtvrtek 5. května bude zahájeno blokové čištění našeho města. Žádáme občany, a především pak řidiče, o pozornost při změně dopravního značení v termínu blokového čištění.
celý článek
28. dubna 2022
PRO ZÁJEMCE O SPORTOVÁNÍ JSOU OPĚT K DISPOZICI DVĚ ŠKOLNÍ HŘIŠTĚ V REŽII MP
Dvě školní hřiště v Sokolově může od neděle 1. června opět využívat veřejnost. Pro malé i velké sportovce se otevřou areály u dvou základních škol, a to Švabinského (6. ZŠ) a Křižíkova (8. ZŠ).
celý článek
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  >>