Aktuality
3. května 2021
STUDENTSKÉ ZASTUPITELSTVO MUSELO JEDNAT ONLINE A TAK SE TĚŠÍ NA "ZIVÉ" SCHŮZKY
Oživit stagnující aktivity na Facebooku a více se zviditelňovat na Instagramu. To je jeden z úkolů, který chce splnit studentské zastupitelstvo. Více než dvě desítky mladých lidí se již několik let schází v rámci projektu Městské policie Sokolov.
celý článek
29. dubna 2021
HODNOSTNÍ OZNAČENÍ ZAČALA POUŽÍVAT TAKÉ MĚSTSKÁ POLICIE V SOKOLOVĚ
Strážníci už nebudou pouze strážníky, ale k této funkci nově dostali i hodnostní označení. Hodnost bude spojena s délkou služby, statut strážníka tak, jak je nyní uvedeno v příslušných právních předpisech, tím nebude nijak dotčen.
celý článek
22. dubna 2021
JARNÍ BLOKOVÉ ČIŠTĚNÍ ULIC POTRVÁ MĚSÍC. MOTORISTÉ, DEJTE POZOR NA PARKOVÁNÍ
Především motoristé musí počítat s blokovým čištěním komunikací. Týden před zahájením jsou v místě čištění rozmisťovány značky „ZÁKAZ STÁNÍ“ s dodatkovou tabulkou „BLOKOVÉ ČIŠTĚNÍ“ s datem a časem provedení. Blokové čištění začne v pondělí 26. dubna.
celý článek
20. dubna 2021
PŘI JARNÍM ÚKLIDU DĚTSKÝCH HŘIŠŤ PÁTRAJÍ STRÁŽNÍCI PO NEBEZPEČNÝCH PŘEDMĚTECH
Nejen bloková čištění, ale k jaru patří i kontrola dětských hřišť, jichž je ve městě ke dvěma desítkám. Strážníci je začali prověřovat od 20. dubna, aby zjistili, zda tu nejsou injekční stříkačky či další nebezpečné kovové předměty.
celý článek
19. dubna 2021
MĚSTO VYHRÁLO V SOUTĚŽI SLEPÁ MÍSTA DVĚ KAMERY. POHLÍDAJÍ PROSTOR U NÁDRAŽÍ
Zástupci města, místostarostové Ladislav Sedláček a Jan Picka, a za městskou policii Radek Neděla, převzali dvě moderní kamery, které pohlídají prostor u nádraží. Sokolov kamery získal za vítězství v celostátní soutěži Slepá místa.
celý článek
14. dubna 2021
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ZAMĚSTNANCE MĚSTSKÉ POLICIE SOKOLOV
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na zaměstnance v pracovní pozici Pracovník vztahů k veřejnosti, operátor Městského dohlížecího kamerového systému a obsluha Elektronického zabezpečovacího systému - střídač
celý článek
14. dubna 2021
OBČANÉ MOHOU VYUŽÍVAT PROJEKT ČISTÉ MĚSTO A PODÍLET SE NA ZLEPŠENÍ POŘÁDKU
Projekt Městské policie Sokolov s názvem Čisté město sice není novinkou, ale v posledních letech tak trochu usnul. Se změnami u sokolovských strážníků, které nastaly s příchodem staronového velitele Petra Kubise, byl tento projekt zařazen mezi priority.
celý článek
12. dubna 2021
PŘED NEPOHODOU OCHRÁNÍ LIDI PŘICHÁZEJÍCÍ DO OČKOVACÍHO CENTRA STANY OD HASIČŮ
Před nepřízní počasí ochrání lidi přicházející do velkokapacitního očkovacího dva stany, které před vchodem postavili hasiči ve spolupráci se sokolovskou městskou policií. Očkovací centrum bylo v klášterním kostele otevřeno od 15. března.
celý článek
26. března 2021
STRÁŽNÍK POSKYTL PRVNÍ POMOC MUŽI, KTERÝ NÁHLE ZKOLABOVAL NA ULICI
Pro čtyřiačtyřicetiletého Zbyňka Havlíka ze Sokolova to nebyl úplně šťastný den. Při cestě po městě náhle zkolaboval a upadl na ulici. Shodou okolností kolem projížděla hlídka městské policie a strážník Michal Nyč reagoval okamžitě.
celý článek
25. března 2021
VE VJEZDU KE GARÁŽÍM NA JIŽNÍM LOMU BRÁNÍ ZÁVORA. KLÍČE MÁ K DISPOZICI MĚSTSKÁ POLICIE
Na příjezdové cestě ke garážím v lokalitě Jižní lom byla umístěna závora, která zabraňuje vjezdu. Město muselo k tomuto opatření přistoupit poté, co sem byl opakovaně navážen odpad, nově například desítky starých pneumatik.
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  >> 
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009