Aktuality
22. září 2021
JAK SPRÁVNĚ PARKOVAT NA K + R? NĚKTEŘÍ ŘIDIČI TO ASI STÁLE NEVĚDÍ.
V Sokolově už máme k dispozici čtyři parkoviště K + R, a to u Základních škol Rokycanova, Křižíkova, Pionýrů a B. Němcové. Pro některé řidiče je ale nejspíše stále tajemstvím, k čemu plochu s označením K + R používat.
celý článek
22. září 2021
UČASTNÍCI KURZU SI POŘÁDNĚ PROTÁHNOU TĚLA A JEŠTĚ SE NAUČÍ BRÁNIT
Pro seniory a ženy začal v sokolovském Fitness Ural oblíbený kurz sebeobrany, který opět připravila Městská policie Sokolov ve spolupráci s instruktorem Jiřím Matoušem z organizace Česká Meibukan Gojyu-ryu Karate-do Asociace.
celý článek
15. září 2021
MĚSTSKÁ POLICIE SOKOLOV VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA STRÁŽNÍKA NEBO STRÁŽNÍKA - PSOVODA
Městská policie vyhlašuje výběrové řízení na pozici strážník, nebo strážník - psovod. Termín pro podání přihlášek je do 29. října 2021.
celý článek
7. září 2021
PRO SENIORY A ŽENY JE OPĚT PŘIPRAVEN PODZIMNÍ KURZ SEBEOBRANY VE FITNESS URAL
Městská policie Sokolov ve spolupráci s instruktorem Jiřím Matoušem z organizace Česká Meibukan Gojyu-ryu Karate-do Asociace opět připravila kurz sebeobrany pro ženy a seniory.
celý článek
6. září 2021
ZAPOJIT SE DO PRÁCE MŮŽE KAŽDÝ, MUSÍ ALE CHTÍT A VÝSLEDEK SE DOSTAVÍ. UKÁZAL TO MARTIN POLHOŠ
Veřejná služba, veřejně prospěšné práce a poté stabilní zaměstnání. Taková by v ideálním případě měla být cesta, po níž se vydají někteří lidé evidovaní úřadem práce. Je to však vůbec reálné?
celý článek
26. srpna 2021
CO S PROBLÉMOVÝMI OBYVATELI BYTŮ? ZDÁNLIVĚ NEŘEŠITELNÉ LZE MOŽNÁ ŘEŠIT
Jak si účinně poradit s problémovými obyvateli bytů, kteří dělají peklo ze života ostatním spořádaným obyvatelům domu? Snadné to rozhodně není, ovšem v Sokolově si uvědomují, že problémy je třeba řešit, nejen o nich mluvit.
celý článek
10. srpna 2021
JACÍ JSOU OBYVATELÉ DOMU V NÁDRAŽNÍ? NA POŘÁDEK KAŠLOU A MAJITELI BYTŮ JE TO JEDNO
Takové by to mohlo být pěkné město, kdyby… Kdyby některým lidem nebyl stav prostředí, v němž žijeme, doslova ukradený. A najdou se tací, kteří obyvatelům Sokolova jako by vzkazovali: „Můžete mi být ukradení!"
celý článek
6. srpna 2021
PŘI OČKOVÁNÍ SOKOLOVSKÝCH LIDÍ BEZ PŘÍSTŘEŠÍ ASISTOVALA MĚSTSKÁ POLICIE
Sokolov byl dalším městem v regionu, kde mobilní tým očkoval lidi bez přístřeší. Jako místo pro aplikaci vakcín byl zvolen areál nízkoprahového denního centra v Nádražní ulici, kde očkovacímu týmu pomáhali při práci také strážníci městské policie.
celý článek
4. srpna 2021
KDYŽ USEDNOUT NA JÍZDNÍ KOLO, TAK POUZE S OCHRANNOU PŘILBOU NA HLAVĚ
O tom, že by cyklisté neměli vyjíždět bez ochranné přilby se budou strážníci s policisty snažit přesvědčit uživatele jízdních kol. Na pátek 6. srpna připravila Městská policie, Policie ČR a BESIP preventivní akci.
celý článek
20. července 2021
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ZAMĚSTNANCE MĚSTSKÉ POLICIE SOKOLOV
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na zaměstnance v pracovní pozici Pracovník vztahů k veřejnosti, operátor Městského dohlížecího kamerového systému a obsluha Elektronického zabezpečovacího systému - střídač
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  >> 
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009