Aktuality
17. března 2020
PROVOZ SLUŽBY SENIOR EXPRES JE PO DOBU NOUZOVÉHO STAVU BEZE ZMĚN
Dovolujeme si vás touto cestou informovat, že po dobu nouzového stavu vyhlášeného vládou České republiky, bude provoz služby Senior express zajištěn v obvyklém režimu, a bude dostupná i pro některé neregistrované klienty. Více naleznete uvnitř článku.
celý článek
4. března 2020
NEBERTE DROGY, NEBO SI DROGY VEZMOU VÁS
Jakou znamenají hrozbu drogy, co s člověkem udělá jejich užívání a je vůbec možné zbavit se závislosti na návykových látkách. To jsou témata besedy s podtitulem „Neberte drogy, nebo si drogy vezmou vás“.
celý článek
27. února 2020
KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE VYDALA DOPORUČENÍ PRO OBČANY PŘI NÁVRATU ZE ZAHRANIČÏ
Vracíte se ze zahraniční cesty z Číny, Jižní Koreje, Iránu, Japonska, Singapuru či Itálie (regionů Benátsko, Lombardie, Emilia Romagna a Piemont)? Pak věnujte prosím pozornost pokynům Krajské hygienické stanice Karlovarského kraje.
celý článek
12. února 2020
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v uplynulých týdnech?
celý článek
6. února 2020
PRO ŽENY A SENIORY JE OPĚT PŘIPRAVEN JARNÍ KURZ SEBEOBRANY
Zvládnout krizové situace, dozvědět se základy z trestního práva a posílit si sebevědomí. A také praktický trénink technik, při jejichž použití lze čelit napadení. To čeká na účastníky kurzu sebeobrany pro ženy a seniory.
celý článek
22. ledna 2020
MĚSTSKÁ POLICIE MÁ NOVOU SLUŽEBNU V NÁDRAŽNÍ BUDOVĚ
Novou služebnu umístěnou přímo v nádražní budově má k dispozici Městská policie v Sokolově. Využívat ji budou ale nejen strážníci, ale zázemí tady najdou i příslušníci Policie ČR.
celý článek
20. ledna 2020
MĚSTSKÁ POLICIE SOKOLOV VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA OBSAZENÍ PRACOVNÍ POZICE STRÁŽNÍK A STRÁŽNÍK - PSOVOD
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice strážník a strážník – psovod.
celý článek
14. ledna 2020
KONTROLY PSŮ NADÁLE POKRAČUJÍ, NESOUVISÍ ALE S "ČIPOVÝM" ZÁKONEM
Sokolov patří mezi několik měst v České republice, která jako první přišla před několika lety s vyhláškou ukládající majitelům psů, aby je označili čipem.
celý článek
13. ledna 2020
BEZDOMOVCI SE V ZIMĚ SNAŽÍ UKRÝT V OBYTNÝCH DOMECH
Kde přežít zimu v teple, pokud nechci do ubytovny, kde je třeba dodržovat daná pravidla? Tento problém řeší nejeden bezdomovec tak, že se snaží dostat do veřejně přístupných zařízení a tam vydržet co nejdéle.
celý článek
8. ledna 2020
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v uplynulých prosincových týdnech?
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  >> 
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009