Aktuality
15. března 2021
PROJEKT ČISTÉ MĚSTO BUDE JEDNOU Z PRIORIT SOKOLOVSKÝCH STRÁŽNÍKŮ
K městské policii se po čtyřech letech vrátil jako její velitel Petr Kubis a s ním dojde na řadu změn, které mají zkvalitnit její činnost. Kromě jiného bude kladen větší důraz na prevenci kriminality a oživen bude také projekt Čisté město.
celý článek
5. března 2021
S NEPOŘÁDKEM V DOMECH U DEPA DOŠLA MĚSTU TRPĚLIVOST. MUSÍ SE TU UKLIDIT
S nepořádkem a černými skládkami, které obklopily obytné domy u bývalého železničního depa, došla vedení města a městské policii trpělivost. Padlo rozhodnutí, že nejpozději do konce března musí vlastník domů i jejich obyvatelé všechno uklidit.
celý článek
2. března 2021
V TUHÝCH MRAZECH POMOHLI STRÁŽNÍCI NASTARTOVAT AUTA DESÍTKÁM ŘIDIČŮ
S tím, jak v polovině února uhodily třeskuté mrazy, vylétl raketově zájem řidičů o bezplatnou službu poskytovanou městskou policií, a to o startování ztuhlých automobilů.
celý článek
18. února 2021
SOKOLOVŠTÍ STRÁŽNÍCI UŽ ROZVEZLI A ROZDALI TISÍCE OCHRANNÝCH ROUŠEK
Městská policie se zapojila do distribuce ochranných prostředků v Sokolově. Kromě mobilního stánku, který stál vedle restaurace Dukla strážníci nezapomněli ani na odlehlejší městské části, jako je Šenvert, Hrušková, Novina a Stará Ovčárna.
celý článek
12. února 2021
VYHŘÍVANÝ STAN OD HASIČŮ POMÁHALA NA ODBĚROVÉM MÍSTĚ POSTAVIT MĚSTSKÉ POLICIE
Arktické mrazy zkomplikovaly odběry na koronavirus na stanovišti u jezera Michal. Situaci pomohl vyřešit nafukovací a vyhřívaný stan hasičů, s jehož stavbou pomohla Městská policie Sokolov.
celý článek
1. února 2021
JE TADY NOVELA ZÁKONA A S NÍ I AMNESTIE! DO KONCE ČERVENCE LZE ODEVZDÁVAT NELEGÁLNĚ DRŽENÉ ZBRANĚ
Novela zákona o zbraních začala platit od soboty 30. ledna. Její součástí je i nová amnestii na nelegálně držené zbraně, jednodušší a bezpečnější proces ničení poškozených a nefunkčních zbraní či povolení noktovizorů a tlumičů hluku.
celý článek
26. ledna 2021
PREVENCE MÁ STÁLE PRIORITU, I PROTO POKRAČUJE SPOLUPRÁCE S AGENTUROU
Udržet asistenty prevence kriminality, pomáhat lidem ve složité situace nebo restartovat projekt Bezpečné město. To jsou některé z aktivit, na něž se letos zaměří město i městská policie. Pomoci v tom může Agentura pro sociální začleňování.
celý článek
12. ledna 2021
STRÁŽNÍCI MAJÍ STARTOVACÍ ZAŘÍZENÍ PŘIPRAVENÉ, ŘIDIČI MOHOU POŽÁDAT O POMOC
S tím, jak teploty klesají, přibývá řidičů, kterým se nepodaří nastartovat automobil. Pokud je problém pouze v prokřehlé baterii, jíž se prostě v té zimě nechce pracovat, je tady Městská policie Sokolov.
celý článek
7. ledna 2021
ŠANCI PŘEŽÍT V PROZU MÁTE JEN TEHDY, POKUD BUDETE DOBŘE VIDĚT
Chodci, kteří nepoužívají za snížené viditelnosti reflexní prvky, riskují svůj život. Na nutnost používat viditelné doplňky upozornila preventivní akce Městské policie Sokolov a BESIP „Buďte vidět, přežijete!“, zaměřená na lidi mířící ráno do práce.
celý článek
30. prosince 2020
PŘI SILVESTROVSKÝCH OSLAVÁCH ZACHÁZEJTE VELMI OPATRNĚ SE ZÁBAVNÍ PYROTECHNIKOU
Každý rok na Silvestra zaměstnává nejen hasiče neopatrné zacházení se zábavní pyrotechnikou. Letošní novoroční oslavy budou navíc poznamenány zákazem nočního vycházení. Je ale extrémně nebezpečné odpalovat zábavní pyrotechniku z oken či balkonů.
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  >> 
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009