Aktuality
28. května 2021
STRÁŽNÍCI PROVĚŘOVALI BEZDOMOVCE A NABÍZELI JIM TAKÉ PRÁCI
Při preventivní akci Městské policie Sokolov strážníci prověřovali lokality nejčastějšího pobytu lidí bez domova. Strážníci jim nabídli i možnost zapojit se do veřejně prospěšných prací.
celý článek
26. května 2021
LIDÍ ZAPOJENÝCH V SOKOLOVĚ DO VEŘEJNÉ SLUŽBY PŘIBÝVÁ
V polovině dubna začínali tři, teď už je jich devět. Řeč je o lidech zapojených do veřejné služby, kterou oživila Městská policie v rámci projektu Čisté město. A jejich práce je určitě užitečná.
celý článek
12. května 2021
VÝBĚR ZE STRÁŽNICKÉHO NOTESU ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Občas je náročná služba strážníků „zpestřena“ poněkud netradičními či dokonce kuriózními případy. A tak se o tyto události ze svodek podělíme i s vámi.
celý článek
6. května 2021
V MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH ROZDÁVALA MĚSTSKÁ POLICIE A BESIP REFLEXNÍ VESTIČKY
Nové reflexní vestičky dostaly děti v sedmi sokolovských mateřských školách. V rámci projektu Bezpečné vycházka roznesli na dvě stovky vestiček zástupci městské policie a oddělení BESIP ministerstva dopravy.
celý článek
3. května 2021
STUDENTSKÉ ZASTUPITELSTVO MUSELO JEDNAT ONLINE A TAK SE TĚŠÍ NA "ZIVÉ" SCHŮZKY
Oživit stagnující aktivity na Facebooku a více se zviditelňovat na Instagramu. To je jeden z úkolů, který chce splnit studentské zastupitelstvo. Více než dvě desítky mladých lidí se již několik let schází v rámci projektu Městské policie Sokolov.
celý článek
29. dubna 2021
HODNOSTNÍ OZNAČENÍ ZAČALA POUŽÍVAT TAKÉ MĚSTSKÁ POLICIE V SOKOLOVĚ
Strážníci už nebudou pouze strážníky, ale k této funkci nově dostali i hodnostní označení. Hodnost bude spojena s délkou služby, statut strážníka tak, jak je nyní uvedeno v příslušných právních předpisech, tím nebude nijak dotčen.
celý článek
22. dubna 2021
JARNÍ BLOKOVÉ ČIŠTĚNÍ ULIC POTRVÁ MĚSÍC. MOTORISTÉ, DEJTE POZOR NA PARKOVÁNÍ
Především motoristé musí počítat s blokovým čištěním komunikací. Týden před zahájením jsou v místě čištění rozmisťovány značky „ZÁKAZ STÁNÍ“ s dodatkovou tabulkou „BLOKOVÉ ČIŠTĚNÍ“ s datem a časem provedení. Blokové čištění začne v pondělí 26. dubna.
celý článek
20. dubna 2021
PŘI JARNÍM ÚKLIDU DĚTSKÝCH HŘIŠŤ PÁTRAJÍ STRÁŽNÍCI PO NEBEZPEČNÝCH PŘEDMĚTECH
Nejen bloková čištění, ale k jaru patří i kontrola dětských hřišť, jichž je ve městě ke dvěma desítkám. Strážníci je začali prověřovat od 20. dubna, aby zjistili, zda tu nejsou injekční stříkačky či další nebezpečné kovové předměty.
celý článek
19. dubna 2021
MĚSTO VYHRÁLO V SOUTĚŽI SLEPÁ MÍSTA DVĚ KAMERY. POHLÍDAJÍ PROSTOR U NÁDRAŽÍ
Zástupci města, místostarostové Ladislav Sedláček a Jan Picka, a za městskou policii Radek Neděla, převzali dvě moderní kamery, které pohlídají prostor u nádraží. Sokolov kamery získal za vítězství v celostátní soutěži Slepá místa.
celý článek
14. dubna 2021
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ZAMĚSTNANCE MĚSTSKÉ POLICIE SOKOLOV
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na zaměstnance v pracovní pozici Pracovník vztahů k veřejnosti, operátor Městského dohlížecího kamerového systému a obsluha Elektronického zabezpečovacího systému - střídač
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  >> 
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009