Aktuality
30. prosince 2019
DEPO NENÍ SKLÁDKA ODPADU. POHLÍDAJÍ HO SKRYTÉ FOTOPASTI
Bývalé železniční depo si začali někteří lidé plést se skládkou. Městská policie už tady hříšníky přistihla a předměty, které chtěli odložit, si zase museli odvézt. Lokalitu proto pohlídají fotopasti.
celý článek
17. prosince 2019
KURZ SEBEOBRANY ABSOLVOVALY TÉMĚŘ TŘI DESÍTKY ŽEN A SENIORŮ
Už deset let se scházejí v tělocvičně Fitness Ural Sokolov účastníci kurzu sebeobrany, který Městská policie Sokolov pořádá pro ženy a seniory. Naučí se v něm, jak čelit případnému napadení a dalším krizovým situacím.
celý článek
16. prosince 2019
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Občas je jejich služba ale „zpestřena“ i případy ne zcela obvyklými.
celý článek
11. prosince 2019
NEMŮŽETE NASTARTOVAT AUTO? POMOHOU VÁM S TÍM STRÁŽNÍCI
Sokolov je jedním z měst, kde strážníci pomáhají, když to lidé potřebují. Kromě Senior expresu se na Městskou policii v Sokolově mohou obrátit také řidiči, kterým se kvůli slabé baterii nepodaří nastartovat.
celý článek
10. prosince 2019
PREVENCE I ZÁBAVA. VEČER S MĚSTSKOU POLICIÍ SENIORY NADCHNUL
Pozvat si jako moderátora a baviče Vladimíra Hrona, to je skoro sázka na jistotu, že se akce povede. V případě Večera pro seniory s Městskou policií Sokolov to platilo stoprocentně.
celý článek
4. prosince 2019
BENEFIČNÍ KONCERT HUDBY HRADNÍ STRÁŽE A POLICIE ČR POMÁHAL POTŘEBNÝM I BAVIL
Předání Medailí za zásluhy těm, jimž není lhostejné, co se děje, a finanční pomoci člověku, s nímž si osud tvrdě zahrál. To bylo poslání Benefičního koncertu Hudby hradní stráže a Policie ČR, s jehož přípravou pomáhala i Městská policie v Sokolově.
celý článek
29. listopadu 2019
STRÁŽNÍCI A BESIP ROZDALI STOVKY REFLEXNÍCH DOPLŇKŮ
Stovky reflexních doplňků rozdali strážníci městské policie a pracovníci BESIP v rámci kampaně Buďte vidět, přežijete!
celý článek
27. listopadu 2019
V ROOSEVELTOVĚ ULICI DOŠLO K ÚPRAVĚ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ. TAK POZOR, KDE PARKUJETE!
Především bezpečnost chodců, ale i zachování odpovídajícího průjezdu po komunikaci. To byly důvody, proč se v levé části Rooseveltovy ulice (ve směru na Staré náměstí) objevila dopravní značka „zákaz zastavení“.
celý článek
27. listopadu 2019
POHOTOVÁ ŽÁKYNĚ DEVÁTÉ TŘÍDY POMOHLA ZRANĚNÉMU CYKLISTOVI
Reagoval by tak každý? Těžko říci… Každopádně Tereza Doležalová, žákyně deváté třídy Základní škola Křižíkova v Sokolově, prokázala pohotovost a díky ní se včas dostalo pomoci zraněnému cyklistovi.
celý článek
25. listopadu 2019
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ZAMĚSTNANCE MĚSTSKÉ POLICIE SOKOLOV
Výběrové řízení na zaměstnance Městské policie Sokolov v pracovní pozici „Správce a operátor informačních a komunikačních technologií Městské policie Sokolov“
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  >> 
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009