Aktuality
28. prosince 2020
MĚSTSKÁ POLICIE ZÍSKALA DOTACI NA PROJEKT NOTES STRÁŽNÍKA PAVLA
Dotaci ve výši 50 000 korun získala Městská policie Sokolov na populární preventivní projekt „Notes strážníka Pavla“, který je určený pro žáky z prvního stupně základních škol.
celý článek
18. prosince 2020
DÁREČKY OD ŠKOLÁKŮ POTĚŠILY SENIORY V LÉČEBNÁCH DLOUHODOBĚ NEMOCNÝCH
V rámci dlouhodobé spolupráce mezi Městskou policií Sokolov a Základními školami Křižíkova a Běžecká vytvořily děti z přípravných ročníků symbolické dárečky pro seniory, tentokrát byly určeny pro klienty z léčeben dlouhodobě nemocných.
celý článek
8. prosince 2020
ŠKOLÁCI DOSTALI OD STRÁŽNÍKŮ A BESIP REFLEXNÍ PÁSKY, ABY BYLI DOBŘE VIDĚT
Preventivní akce s názvem "Buďte vidět, přežijete!" se odehrála v pondělí 7. prosince ráno u dvou sokolovských základních škol.
celý článek
30. června 2020
POUŽÍVAT PŘI JÍZDĚ NA KOLE PŘILBU SE VYPLATÍ
V odpoledních hodinách, dne 30.6.2020, se pracovníci oddělení prevence kriminality spolu s asistenty prevence kriminality vydali do prostoru cyklostezky za Kostelem svatého Antonína Paduánského, v Sokolově, ve směru na Citice.
celý článek
22. června 2020
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce například s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v uplynulých týdnech?
celý článek
16. června 2020
ASISTENTI PREVENCE KRIMINALITY VYUŽIJÍ V SOKOLOVĚ DVĚ NOVÁ ELEKTROKOLA
Od jara do podzimu mohou asistenti prevence kriminality (APK) kromě pěších pochůzek po městě usednout i na kola. A nejsou to kola obyčejná, nýbrž elektrokola. Městská policie Sokolov získala pro „ápékáčka“ hned dva takovéto bicykly.
celý článek
11. června 2020
VÝMĚNU OSOBNÍCH DOKLADŮ UŽ ROZHODNĚ NEODKLÁDEJTE!
Lidé, jejichž osobní doklady pozbyly platnosti, by už neměli odkládat návštěvu městského úřadu, aby si je vyměnili za nové. Výměnu propadlých občanek nebo pasů bylo možné odložit jen po dobu nouzového stavu.
celý článek
4. června 2020
MĚSTSKÁ POLICIE SOKOLOV ZAČALA S KONTROLAMI DĚTSKÝCH HŘIŠŤ
Městská policie Sokolov začala od středy 3. června letošní kontrolu dětských hřišť. Za pomoci detektoru kovu prohledává pískoviště a prostory pod některými herními prvky.
celý článek
29. května 2020
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v uplynulých týdnech?
celý článek
28. května 2020
DVĚ ŠKOLNÍ HŘIŠTĚ JSOU OPĚT PŘÍSTUPNÁ VEŘEJNOSTI
Dvě školní hřiště v Sokolově může od pondělí 1. června opět využívat veřejnost. Pro malé i velké sportovce se otevřou areály u základních škol Švabinského (6. ZŠ) a Křižíkova (8. ZŠ).
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  >> 
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009