Aktuality
14. dubna 2021
OBČANÉ MOHOU VYUŽÍVAT PROJEKT ČISTÉ MĚSTO A PODÍLET SE NA ZLEPŠENÍ POŘÁDKU
Projekt Městské policie Sokolov s názvem Čisté město sice není novinkou, ale v posledních letech tak trochu usnul. Se změnami u sokolovských strážníků, které nastaly s příchodem staronového velitele Petra Kubise, byl tento projekt zařazen mezi priority.
celý článek
12. dubna 2021
PŘED NEPOHODOU OCHRÁNÍ LIDI PŘICHÁZEJÍCÍ DO OČKOVACÍHO CENTRA STANY OD HASIČŮ
Před nepřízní počasí ochrání lidi přicházející do velkokapacitního očkovacího dva stany, které před vchodem postavili hasiči ve spolupráci se sokolovskou městskou policií. Očkovací centrum bylo v klášterním kostele otevřeno od 15. března.
celý článek
26. března 2021
STRÁŽNÍK POSKYTL PRVNÍ POMOC MUŽI, KTERÝ NÁHLE ZKOLABOVAL NA ULICI
Pro čtyřiačtyřicetiletého Zbyňka Havlíka ze Sokolova to nebyl úplně šťastný den. Při cestě po městě náhle zkolaboval a upadl na ulici. Shodou okolností kolem projížděla hlídka městské policie a strážník Michal Nyč reagoval okamžitě.
celý článek
25. března 2021
VE VJEZDU KE GARÁŽÍM NA JIŽNÍM LOMU BRÁNÍ ZÁVORA. KLÍČE MÁ K DISPOZICI MĚSTSKÁ POLICIE
Na příjezdové cestě ke garážím v lokalitě Jižní lom byla umístěna závora, která zabraňuje vjezdu. Město muselo k tomuto opatření přistoupit poté, co sem byl opakovaně navážen odpad, nově například desítky starých pneumatik.
celý článek
15. března 2021
PROJEKT ČISTÉ MĚSTO BUDE JEDNOU Z PRIORIT SOKOLOVSKÝCH STRÁŽNÍKŮ
K městské policii se po čtyřech letech vrátil jako její velitel Petr Kubis a s ním dojde na řadu změn, které mají zkvalitnit její činnost. Kromě jiného bude kladen větší důraz na prevenci kriminality a oživen bude také projekt Čisté město.
celý článek
5. března 2021
S NEPOŘÁDKEM V DOMECH U DEPA DOŠLA MĚSTU TRPĚLIVOST. MUSÍ SE TU UKLIDIT
S nepořádkem a černými skládkami, které obklopily obytné domy u bývalého železničního depa, došla vedení města a městské policii trpělivost. Padlo rozhodnutí, že nejpozději do konce března musí vlastník domů i jejich obyvatelé všechno uklidit.
celý článek
2. března 2021
V TUHÝCH MRAZECH POMOHLI STRÁŽNÍCI NASTARTOVAT AUTA DESÍTKÁM ŘIDIČŮ
S tím, jak v polovině února uhodily třeskuté mrazy, vylétl raketově zájem řidičů o bezplatnou službu poskytovanou městskou policií, a to o startování ztuhlých automobilů.
celý článek
18. února 2021
SOKOLOVŠTÍ STRÁŽNÍCI UŽ ROZVEZLI A ROZDALI TISÍCE OCHRANNÝCH ROUŠEK
Městská policie se zapojila do distribuce ochranných prostředků v Sokolově. Kromě mobilního stánku, který stál vedle restaurace Dukla strážníci nezapomněli ani na odlehlejší městské části, jako je Šenvert, Hrušková, Novina a Stará Ovčárna.
celý článek
12. února 2021
VYHŘÍVANÝ STAN OD HASIČŮ POMÁHALA NA ODBĚROVÉM MÍSTĚ POSTAVIT MĚSTSKÉ POLICIE
Arktické mrazy zkomplikovaly odběry na koronavirus na stanovišti u jezera Michal. Situaci pomohl vyřešit nafukovací a vyhřívaný stan hasičů, s jehož stavbou pomohla Městská policie Sokolov.
celý článek
1. února 2021
JE TADY NOVELA ZÁKONA A S NÍ I AMNESTIE! DO KONCE ČERVENCE LZE ODEVZDÁVAT NELEGÁLNĚ DRŽENÉ ZBRANĚ
Novela zákona o zbraních začala platit od soboty 30. ledna. Její součástí je i nová amnestii na nelegálně držené zbraně, jednodušší a bezpečnější proces ničení poškozených a nefunkčních zbraní či povolení noktovizorů a tlumičů hluku.
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  >> 
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009