Aktuality
18. června 2021
STUDENTI - ZASTUPITELÉ SE SEŠLI "NAŽIVO" A PLÁNOVALI, CO V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE
Po dlouhé době omezení a online kontaktech se mohli členové sokolovského studentského zastupitelstva konečně setkat „naživo“. A hned došlo na loučení, protože podivný školní rok je u konce.
celý článek
17. června 2021
U STÁNKU MĚSTSKÉ POLICIE SE PŘI PREVENTIVNÍ AKCI ZASTAVILY DESÍTKY CYKLISTŮ
Jako úspěšnou hodnotí městská policie akci zaměřenou na bezpečnou jízdu na kole a pohyb na cyklostezkách. U stánku strážníků za klášterem se během čtyř hodin zastavilo několik desítek „kolařů“, aby s nimi debatovali o tématech týkajících se cyklistiky.
celý článek
16. června 2021
NA ZABEZPEČENÍ OBJEKTŮ I DOMÁCNOSTÍ MYSLETE STÁLE, NEJEN PŘI ODJEZDU NA DOVOLENOU
Evropský den proti vloupání do obydlí připadl na 16. června. Prostřednictvím několika aktivit Policie ČR a územních samospráv připomenou základní pravidla zabezpečování obydlí zejména ve vztahu k jejich každodennímu opouštění a odjezdech na dovolenou.
celý článek
10. června 2021
V ORIGINÁLNÍM SOKOLOVSKÉM VIDEOŽURNÁLU NECHYBÍ ANI ZÁBĚRY Z ČINNOST MĚSTSKÉ POLICIE
V novém dílu Originálního sokolovského videožurnálu si připomeneme například velký úklid v Nádražní ulici, kontrolu dětských hřišť nebo preventivní akci strážníků zaměřenou na lidi bez domova.
celý článek
10. června 2021
S CYKLISTY BUDOU STRÁŽNÍCI DEBATOVAT O BEZPEČNOSTI NA KOLE
Preventivní akci zaměřenou na bezpečnou jízdu na kole připravila Městská policie na sobotu 12. června v době od 11 do 15 hodin. Svůj stánek rozloží strážníci na cyklostezce za Sokolovskou bytovou u nového mostu přes Ohři.
celý článek
31. května 2021
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ZAMĚSTNANCE MĚSTSKÉ POLICIE SOKOLOV
Výběrové řízení na zaměstnance Městské policie Sokolov v pracovní pozici strážník nebo strážník - psovod
celý článek
28. května 2021
STRÁŽNÍCI PROVĚŘOVALI BEZDOMOVCE A NABÍZELI JIM TAKÉ PRÁCI
Při preventivní akci Městské policie Sokolov strážníci prověřovali lokality nejčastějšího pobytu lidí bez domova. Strážníci jim nabídli i možnost zapojit se do veřejně prospěšných prací.
celý článek
26. května 2021
LIDÍ ZAPOJENÝCH V SOKOLOVĚ DO VEŘEJNÉ SLUŽBY PŘIBÝVÁ
V polovině dubna začínali tři, teď už je jich devět. Řeč je o lidech zapojených do veřejné služby, kterou oživila Městská policie v rámci projektu Čisté město. A jejich práce je určitě užitečná.
celý článek
12. května 2021
VÝBĚR ZE STRÁŽNICKÉHO NOTESU ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Občas je náročná služba strážníků „zpestřena“ poněkud netradičními či dokonce kuriózními případy. A tak se o tyto události ze svodek podělíme i s vámi.
celý článek
6. května 2021
V MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH ROZDÁVALA MĚSTSKÁ POLICIE A BESIP REFLEXNÍ VESTIČKY
Nové reflexní vestičky dostaly děti v sedmi sokolovských mateřských školách. V rámci projektu Bezpečné vycházka roznesli na dvě stovky vestiček zástupci městské policie a oddělení BESIP ministerstva dopravy.
celý článek
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  >> 
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009