Aktuality
30. listopadu 2021
NEVIDITELNÍ CHODCI OHROŽUJÍ SEBE I ŘIDIČE A HAZARDUJÍ SE ŽIVOTEM
Smrákat se začíná už krátce po čtvrté odpolední a viditelnost se tak zhoršuje. Chodci, kteří mimo dobře osvětlené komunikace nepoužívají za snížené viditelnosti reflexní prvky, riskují svůj život.
celý článek
19. listopadu 2021
PREVENTIVNÍ AKCE ZACÍLILA TAKÉ NA ZDRAVOTNÍ STAV LIDÍ BEZ DOMOVA
V jakém stavu jsou lidé bez domova před zimou, mají nějaké vážnější zdravotní potíže a vědí o tom, že mohou přenocovat v noclehárně? Nechybí jim doklady? To vše a mnohé další zjišťovala městská policie při preventivní akci.
celý článek
15. listopadu 2021
NA VELKOU VODOU JE MĚSTSKÁ POLICIE PŘIPRAVENA, UKÁZALO CVIČENÍ NA LOBEZSKÉM POTOCE
O velkou vodu a povodeň nikdo nestojí, ale lepší je být na tuto případnou živelnou pohromu dobře připraven. I proto si městská policie opět zkusila instalaci mobilního protipovodňového hrazení na Lobezském potoce v centru Sokolova.
celý článek
11. listopadu 2021
MĚSTSKÁ POLICIE NABÍZÍ K ODKOUPENÍ SVŮJ BÝVALÝ SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL
Vyhlášena je veřejná soutěž o nejvýhodnější nabídku na koupi silničního motorového vozidla Škoda Octavia, které naposledy používala městská policie. Vozidlo bylo v užívání na radnici v kanceláři starosty a poté bylo v roce 2014 předáno městské policii.
celý článek
5. listopadu 2021
CHCETE PRACOVAT V ÚTULKU PRO PSY VRÁNOV? MĚSTSKÁ POLICIE HLEDÁ CHOVATELE
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na zaměstnance v pracovní pozici chovatel zvířat v Záchytném zařízení pro zvířata MP Sokolov ve Vránově.
celý článek
1. listopadu 2021
PŘEDNÁŠKA NA TÉMA SEBEPOŠKOZOVÁNÍ BUDE V JINÉM TERMÍNU A ONLINE
Přednáška o sebepoškozování, která se měla konat ve čtvrtek 4. listopadu v sokolovském Alfa Clubu, je zrušena. Bude v náhradním termínu a online.
celý článek
26. října 2021
PODĚKOVÁNÍ ZA PRÁCI VŽDYCKY POTĚŠÍ. ZVLÁŠTĚ PAK STRÁŽNÍKY MĚSTSKÉ POLICIE
Služba strážníků není jednoduchá a poděkování od lidí se moc často nedočkají. Spíše čelí nadávkám a někdy i fyzickému napadání. Jejich práce pro obyvatele města je přitom nezpochybnitelná.
celý článek
15. října 2021
OKOLÍ NÁKUPNÍHO CENTRA TESCO POHLÍDAJÍ DALŠÍ KAMERY MĚSTSKÉ POLICIE
V Sokolově přibude pět kamerových bodů. Po jejich montáži budou strážníci městské policie disponovat více než stovkou monitorovacích míst.
celý článek
8. října 2021
KDO NEVÁHAL A PŘIŠEL NA ROMANA KOHOUTA UŽ VÍ, JAK SE CHOVAT BEZPEČNĚ NA WEBU
Všichni, kdo využili možnosti a v Alfa Clubu navštívili přednášku Romana Kohouta, špičkového experta na kybernetickou trestnou činnost, teď už vědí, jak se chovat bezpečně v kyberprostoru.
celý článek
5. října 2021
MĚSTSKÁ POLICIE PRO VEŘEJNOST: PRVNÍ JE PŘEDNÁŠKA SENIOŘI V KYBERPOSTORU
První přednáška pro veřejnost připravená v rámci projektu Městské policie Sokolov „Veřejnost a bezpečnost“ je připravena na čtvrtek 7. října na téma Senioři v kyberprostoru. Zváni jste do Alfa clubu, kde se koná od 17 do 19 hodin.
celý článek
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  >> 
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009