Aktuality
27. února 2020
Krajská hygienická stanice vydala doporučení pro občany, kteří se vrací ze zahraničí
Vracíte se ze zahraniční cesty z Číny, Jižní Koreje, Iránu, Japonska, Singapuru či Itálie (regionů Benátsko, Lombardie, Emilia Romagna a Piemont)? Pak věnujte prosím pozornost pokynům Krajské hygienické stanice Karlovarského kraje.
celý článek
12. února 2020
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v uplynulých týdnech?
celý článek
6. února 2020
PRO ŽENY A SENIORY JE OPĚT PŘIPRAVEN JARNÍ KURZ SEBEOBRANY
Zvládnout krizové situace, dozvědět se základy z trestního práva a posílit si sebevědomí. A také praktický trénink technik, při jejichž použití lze čelit napadení. To čeká na účastníky kurzu sebeobrany pro ženy a seniory.
celý článek
22. ledna 2020
MĚSTSKÁ POLICIE MÁ NOVOU SLUŽEBNU V NÁDRAŽNÍ BUDOVĚ
Novou služebnu umístěnou přímo v nádražní budově má k dispozici Městská policie v Sokolově. Využívat ji budou ale nejen strážníci, ale zázemí tady najdou i příslušníci Policie ČR.
celý článek
20. ledna 2020
MĚSTSKÁ POLICIE SOKOLOV VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA OBSAZENÍ PRACOVNÍ POZICE STRÁŽNÍK A STRÁŽNÍK - PSOVOD
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice strážník a strážník – psovod.
celý článek
14. ledna 2020
KONTROLY PSŮ NADÁLE POKRAČUJÍ, NESOUVISÍ ALE S "ČIPOVÝM" ZÁKONEM
Sokolov patří mezi několik měst v České republice, která jako první přišla před několika lety s vyhláškou ukládající majitelům psů, aby je označili čipem.
celý článek
13. ledna 2020
BEZDOMOVCI SE V ZIMĚ SNAŽÍ UKRÝT V OBYTNÝCH DOMECH
Kde přežít zimu v teple, pokud nechci do ubytovny, kde je třeba dodržovat daná pravidla? Tento problém řeší nejeden bezdomovec tak, že se snaží dostat do veřejně přístupných zařízení a tam vydržet co nejdéle.
celý článek
8. ledna 2020
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v uplynulých prosincových týdnech?
celý článek
30. prosince 2019
DEPO NENÍ SKLÁDKA ODPADU. POHLÍDAJÍ HO SKRYTÉ FOTOPASTI
Bývalé železniční depo si začali někteří lidé plést se skládkou. Městská policie už tady hříšníky přistihla a předměty, které chtěli odložit, si zase museli odvézt. Lokalitu proto pohlídají fotopasti.
celý článek
17. prosince 2019
KURZ SEBEOBRANY ABSOLVOVALY TÉMĚŘ TŘI DESÍTKY ŽEN A SENIORŮ
Už deset let se scházejí v tělocvičně Fitness Ural Sokolov účastníci kurzu sebeobrany, který Městská policie Sokolov pořádá pro ženy a seniory. Naučí se v něm, jak čelit případnému napadení a dalším krizovým situacím.
celý článek
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  >> 
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009