Aktuality
30. června 2020
Jezdit s přilbou se vyplatí
V odpoledních hodinách, dne 30.6.2020, se pracovníci oddělení prevence kriminality spolu s asistenty prevence kriminality vydali do prostoru cyklostezky za Kostelem svatého Antonína Paduánského, v Sokolově, ve směru na Citice.
celý článek
22. června 2020
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce například s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v uplynulých týdnech?
celý článek
16. června 2020
ASISTENTI PREVENCE KRIMINALITY VYUŽIJÍ V SOKOLOVĚ DVĚ NOVÁ ELEKTROKOLA
Od jara do podzimu mohou asistenti prevence kriminality (APK) kromě pěších pochůzek po městě usednout i na kola. A nejsou to kola obyčejná, nýbrž elektrokola. Městská policie Sokolov získala pro „ápékáčka“ hned dva takovéto bicykly.
celý článek
11. června 2020
VÝMĚNU OSOBNÍCH DOKLADŮ UŽ ROZHODNĚ NEODKLÁDEJTE!
Lidé, jejichž osobní doklady pozbyly platnosti, by už neměli odkládat návštěvu městského úřadu, aby si je vyměnili za nové. Výměnu propadlých občanek nebo pasů bylo možné odložit jen po dobu nouzového stavu.
celý článek
4. června 2020
MĚSTSKÁ POLICIE SOKOLOV ZAČALA S KONTROLAMI DĚTSKÝCH HŘIŠŤ
Městská policie Sokolov začala od středy 3. června letošní kontrolu dětských hřišť. Za pomoci detektoru kovu prohledává pískoviště a prostory pod některými herními prvky.
celý článek
29. května 2020
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v uplynulých týdnech?
celý článek
28. května 2020
DVĚ ŠKOLNÍ HŘIŠTĚ JSOU OPĚT PŘÍSTUPNÁ VEŘEJNOSTI
Dvě školní hřiště v Sokolově může od pondělí 1. června opět využívat veřejnost. Pro malé i velké sportovce se otevřou areály u základních škol Švabinského (6. ZŠ) a Křižíkova (8. ZŠ).
celý článek
20. května 2020
NOVÝM VELITELEM MĚSTSKÉ POLICIE SOKOLOV SE STAL MGR. RADEK NEDĚLA
Velitelem Městské policie Sokolov se stal od 14. května Mgr. Radek Neděla. Na tomto místě vystřídal Bc. Petra Procházku.
celý článek
14. května 2020
MOTORISTÉ, BLOKOVÉ ČIŠTĚNÍ KOMUNIKACÍ JE TADY
Tradiční jarní blokové čištění komunikací se v Sokolově tentokrát uskuteční s měsíčním zpožděním, původní termín byl odložen kvůli epidemii koronaviru. Čistit se tak bude v květnu a v červnu.
celý článek
27. března 2020
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co je například zaměstnalo v uplynulých týdnech?
celý článek
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  >> 
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009