Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
30. června 2020
Jezdit s přilbou se vyplatí
V odpoledních hodinách, dne 30.6.2020, se pracovníci oddělení prevence kriminality spolu s asistenty prevence kriminality vydali do prostoru cyklostezky za Kostelem svatého Antonína Paduánského, v Sokolově, ve směru na Citice.
celý článek
22. června 2020
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce například s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v uplynulých týdnech?
celý článek
16. června 2020
ASISTENTI PREVENCE KRIMINALITY VYUŽIJÍ V SOKOLOVĚ DVĚ NOVÁ ELEKTROKOLA
Od jara do podzimu mohou asistenti prevence kriminality (APK) kromě pěších pochůzek po městě usednout i na kola. A nejsou to kola obyčejná, nýbrž elektrokola. Městská policie Sokolov získala pro „ápékáčka“ hned dva takovéto bicykly.
celý článek
11. června 2020
VÝMĚNU OSOBNÍCH DOKLADŮ UŽ ROZHODNĚ NEODKLÁDEJTE!
Lidé, jejichž osobní doklady pozbyly platnosti, by už neměli odkládat návštěvu městského úřadu, aby si je vyměnili za nové. Výměnu propadlých občanek nebo pasů bylo možné odložit jen po dobu nouzového stavu.
celý článek
4. června 2020
MĚSTSKÁ POLICIE SOKOLOV ZAČALA S KONTROLAMI DĚTSKÝCH HŘIŠŤ
Městská policie Sokolov začala od středy 3. června letošní kontrolu dětských hřišť. Za pomoci detektoru kovu prohledává pískoviště a prostory pod některými herními prvky.
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009