Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
29. listopadu 2018
PROJEKT " BEZPEČNÁ ŠKOLA " Evakuace ZŠ Březová
PROJEKT " BEZPEČNÁ ŠKOLA " BYL VYZKOUŠEN NA BŘEZOVÉ. Projekt Městské policie Sokolov " Bezpečná škola " se prezentoval také na Základní škole na Březové u Sokolova.
celý článek
23. listopadu 2018
Nestartuje vám auto?
I letos vám strážníci bezplatně pomohou.
celý článek
19. listopadu 2018
VÝZVA OBČANŮM ...
Vážení občané Sokolova, obracíme se na Vás se žádostí o pomoc při nominaci osoby ( osob), která by se pro rok 2018 mohla ucházet díky svému ojedinělému činu, skutku nebo pomoci druhým o MEDAILI ZA ZÁSLUHY O BEZPEČNOST.-->
celý článek
6. listopadu 2018
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice strážník
Výběrové řízení na zaměstnance Městské policie Sokolov v pracovní pozici strážník
celý článek
5. října 2018
Veřejná zakázka: Studie výstavby Společného operačního střediska složek IZS
​Karlovarský kraj vyhlásil veřejnou zakázku "Studie výstavby Společného operačního střediska složek IZS"
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009