Lenka Kuklová
inspektor Policie ČR odpovědný za okrsek C2
Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
14. června 2019
Velké loučení s Notesem strážníka Pavla
Přibližně tři stovky žáků třeťáků ze základních škol v Sokolově, Lomnici, Březové a Svatavě zaplnily v pátek 14. června dopoledne Staré náměstí
celý článek
20. května 2019
NA KOLE DĚTEM
Na kole dětem - veřejná cyklotour s Josefem Zimovčákem.
celý článek
17. května 2019
BEZPEČNÁ VYCHÁZKA - REFLEXNÍ VESTY
Již desátým rokem myslíme na bezpečnost dětí v mateřských školách .
celý článek
17. května 2019
BEZPEČNÝ DEN S MOJÍ MÁMOU
Dne 15. května 2019 od 9:00 - 11:30 hodin proběhl pod taktovkou Městské policie Sokolov a Baby Club Robinson ve spolupráci s HZS, Nemocnicí Sokolov ARO a BESIP v Centru prevence workshop na téma „BEZPEČNÝ DEN S MOJÍ MÁMOU“ .
celý článek
10. května 2019
Workshop "BEZPEČNÝ DEN S MOJÍ MÁMOU"
Dne 15. května 2019 od 9:00 - 11:00 hodin proběhne pod taktovkou Městské policie Sokolov a Baby Club Robinson ve spolupráci s BESIP, HZS a Nemocnicí Sokolov ARO v Centru prevence Workshop na téma „BEZPEČNÝ DEN S MOJÍ MÁMOU“ .
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009