Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
27. března 2020
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co je například zaměstnalo v uplynulých týdnech?
celý článek
23. března 2020
VEDENÍ MĚSTA PODĚKOVALO ASISTENTŮM PREVENCE KRIMINALITY ZA JEJICH PRÁCI
Městské policii v Sokolově pomáhá v současnosti několik asistentů prevence kriminality (APK). Asistenti přispívají k ochraně a bezpečnosti osob a majetku a provádějí dohled nad dodržením vyhlášek města.
celý článek
20. března 2020
MĚSTSKÁ POLICIE ZŘÍDILA SBĚRNÉ MÍSTO PRO PŘÍJEM ŠITÝCH ROUŠEK
Po dohodě s vedením karlovarského kraje, zřídila Městská policie Sokolov přechodné sběrné místo pro dodání šitých roušek, které se nachází ve dvoře Městského úřadu Sokolov, Rokycanova 1929.
celý článek
20. března 2020
PRVNÍ ODBĚROVÉ MÍSTO ZAHÁJILO ČINNOST V KARLOVÝCH VARECH
V Karlových Varech zahájilo činnost odběrové místo, kde se provádějí ve spolupráci zdravotníků Karlovarská krajská nemocnice a HZS Karlovarského kraje, testy na nákazu koronavirem.
celý článek
17. března 2020
UPOZORNĚNÍ! ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY MĚSTSKÉ POLICIE
Z důvodu vládou vyhlášeného nouzového stavu, a z důvodu následného zpřísnění jeho podmínek ze dne 15.3.2020, je upraven provoz Městské policie Sokolov
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009