Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
23. srpna 2019
JAK VYHNAT DIVOČÁKY Z MĚSTA? ÚKOL TÉMĚŘ NADLIDSKÝ
Není skoro dne, aby se na Městskou policii v Sokolově neobraceli lidé se žádostí o zásah proti většímu či menšímu počtu divokých prasat, která se v noci „producírují“ po městě.
celý článek
16. srpna 2019
VEŘEJNÁ PROSTRANSTVÍ BUDOU VÍCE ZABEZPEČENA
Bezpečnostní zábrany proti nájezdu vozidla dostanou od Karlovarského kraje, kromě jiného, Sokolov, Cheb a Karlovy Vary. Tedy města, kde se konají akce s velkou účastí veřejnosti.
celý článek
6. srpna 2019
JAK ŘEŠIT PROBLÉMY S BEZDOMOVCI? ZÁKONY TOHO PŘÍLIŠ NEDOVOLÍ
Přestože se od některých lidí snáší na Městskou policii v Sokolově kritika, že nedostatečně zasahuje proti bezdomovcům, realita je jiná.
celý článek
6. srpna 2019
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
celý článek
1. srpna 2019
NEJEN O BEZPEČNOSTI VE MĚSTĚ SE DEBATOVALO U DUKLY
Vyslovit svůj názor nejen na současnou bezpečnostní situaci ve městě mohla veřejnost ve středu 31. července při dalším ze série setkání se zástupci města, Městské policie Sokolov a Policie ČR.
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009