Jan Krejcárek
inspektor Policie ČR odpovědný za oksek A3
Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
18. dubna 2019
Požár v ulici Heyrovského
Požár v ulici Heyrovského v 16:18 18.4.2019. Policie ČR vyšetřuje příčinu vzniku požáru.
17. dubna 2019
Strážníci prohlíželi hřiště i riziková místa a hledali jehly
Strážníci Městské policie Sokolov se v úterý 16. dubna připojili k celostátní akci Jehla, která se konala už popáté.
celý článek
8. dubna 2019
SPRÁVCE SPORTOVNÍHO HŘIŠTĚ
Městská policie Sokolov opět jako každý rok hledá seniory nebo ty, kteří nám chtějí od května do října pomoci při hlídání sportovních hřišť u ZŠ Sokolov, ul. Křižíkova a Švabinského.
celý článek
4. dubna 2019
TAKÉ VÁM PŘIŠEL TENTO E-MAIL?
NIKDY NIC NEPLAŤTE - jen klikněte na tlačítko SPAM!
celý článek
3. dubna 2019
Ze strážnických svodek ....
..... Aneb Co také řešila městská policie
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009