Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
12. května 2021
VÝBĚR ZE STRÁŽNICKÉHO NOTESU ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Občas je náročná služba strážníků „zpestřena“ poněkud netradičními či dokonce kuriózními případy. A tak se o tyto události ze svodek podělíme i s vámi.
celý článek
6. května 2021
V MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH ROZDÁVALA MĚSTSKÁ POLICIE A BESIP REFLEXNÍ VESTIČKY
Nové reflexní vestičky dostaly děti v sedmi sokolovských mateřských školách. V rámci projektu Bezpečné vycházka roznesli na dvě stovky vestiček zástupci městské policie a oddělení BESIP ministerstva dopravy.
celý článek
3. května 2021
STUDENTSKÉ ZASTUPITELSTVO MUSELO JEDNAT ONLINE A TAK SE TĚŠÍ NA "ZIVÉ" SCHŮZKY
Oživit stagnující aktivity na Facebooku a více se zviditelňovat na Instagramu. To je jeden z úkolů, který chce splnit studentské zastupitelstvo. Více než dvě desítky mladých lidí se již několik let schází v rámci projektu Městské policie Sokolov.
celý článek
29. dubna 2021
HODNOSTNÍ OZNAČENÍ ZAČALA POUŽÍVAT TAKÉ MĚSTSKÁ POLICIE V SOKOLOVĚ
Strážníci už nebudou pouze strážníky, ale k této funkci nově dostali i hodnostní označení. Hodnost bude spojena s délkou služby, statut strážníka tak, jak je nyní uvedeno v příslušných právních předpisech, tím nebude nijak dotčen.
celý článek
22. dubna 2021
JARNÍ BLOKOVÉ ČIŠTĚNÍ ULIC POTRVÁ MĚSÍC. MOTORISTÉ, DEJTE POZOR NA PARKOVÁNÍ
Především motoristé musí počítat s blokovým čištěním komunikací. Týden před zahájením jsou v místě čištění rozmisťovány značky „ZÁKAZ STÁNÍ“ s dodatkovou tabulkou „BLOKOVÉ ČIŠTĚNÍ“ s datem a časem provedení. Blokové čištění začne v pondělí 26. dubna.
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009