Jaroslav Malý
zástupce vedoucího oddělení P ČR Sokolov - město
Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
23. dubna 2015
Děti ze škol sbíraly plyšáky pro své nemocné kamarády v nemocnici.
Sbírku plyšáků pro nemocné děti v sokolovské nemocnici uspořádalo Studentské zastupitelstvo města Sokolov.Sbírali žáci a studenti sokolovských základních a středních škol.
celý článek
20. dubna 2015
Rozpis jarního čištění komunikací v Sokolově.
Orientační plán blokového čištění ulic v Sokolově
celý článek
20. dubna 2015
Nález odložených pneumatik zn. Michelin a Firestone.
celý článek
17. dubna 2015
Sokolovští strážníci opět stáli na stupních vítězů při střelecké soutěži o putovní pohár primátora Statutárního města Karlovy Vary.
celý článek
8. dubna 2015
Prevence; žáci 6-7. tříd na Březové byli školeni o prevenci v dopravě. Téma - povinná výbava jízdního kola.
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009