Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
20. ledna 2020
MĚSTSKÁ POLICIE SOKOLOV VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA OBSAZENÍ PRACOVNÍ POZICE STRÁŽNÍK A STRÁŽNÍK - PSOVOD
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice strážník a strážník – psovod.
celý článek
14. ledna 2020
KONTROLY PSŮ NADÁLE POKRAČUJÍ, NESOUVISÍ ALE S "ČIPOVÝM" ZÁKONEM
Sokolov patří mezi několik měst v České republice, která jako první přišla před několika lety s vyhláškou ukládající majitelům psů, aby je označili čipem.
celý článek
13. ledna 2020
BEZDOMOVCI SE V ZIMĚ SNAŽÍ UKRÝT V OBYTNÝCH DOMECH
Kde přežít zimu v teple, pokud nechci do ubytovny, kde je třeba dodržovat daná pravidla? Tento problém řeší nejeden bezdomovec tak, že se snaží dostat do veřejně přístupných zařízení a tam vydržet co nejdéle.
celý článek
8. ledna 2020
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v uplynulých prosincových týdnech?
celý článek
30. prosince 2019
DEPO NENÍ SKLÁDKA ODPADU. POHLÍDAJÍ HO SKRYTÉ FOTOPASTI
Bývalé železniční depo si začali někteří lidé plést se skládkou. Městská policie už tady hříšníky přistihla a předměty, které chtěli odložit, si zase museli odvézt. Lokalitu proto pohlídají fotopasti.
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009