Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
12. ledna 2021
STRÁŽNÍCI MAJÍ STARTOVACÍ ZAŘÍZENÍ PŘIPRAVENÉ, ŘIDIČI MOHOU POŽÁDAT O POMOC
S tím, jak teploty klesají, přibývá řidičů, kterým se nepodaří nastartovat automobil. Pokud je problém pouze v prokřehlé baterii, jíž se prostě v té zimě nechce pracovat, je tady Městská policie Sokolov.
celý článek
7. ledna 2021
ŠANCI PŘEŽÍT V PROZU MÁTE JEN TEHDY, POKUD BUDETE DOBŘE VIDĚT
Chodci, kteří nepoužívají za snížené viditelnosti reflexní prvky, riskují svůj život. Na nutnost používat viditelné doplňky upozornila preventivní akce Městské policie Sokolov a BESIP „Buďte vidět, přežijete!“, zaměřená na lidi mířící ráno do práce.
celý článek
30. prosince 2020
PŘI SILVESTROVSKÝCH OSLAVÁCH ZACHÁZEJTE VELMI OPATRNĚ SE ZÁBAVNÍ PYROTECHNIKOU
Každý rok na Silvestra zaměstnává nejen hasiče neopatrné zacházení se zábavní pyrotechnikou. Letošní novoroční oslavy budou navíc poznamenány zákazem nočního vycházení. Je ale extrémně nebezpečné odpalovat zábavní pyrotechniku z oken či balkonů.
celý článek
28. prosince 2020
MĚSTSKÁ POLICIE ZÍSKALA DOTACI NA PROJEKT NOTES STRÁŽNÍKA PAVLA
Dotaci ve výši 50 000 korun získala Městská policie Sokolov na populární preventivní projekt „Notes strážníka Pavla“, který je určený pro žáky z prvního stupně základních škol.
celý článek
18. prosince 2020
DÁREČKY OD ŠKOLÁKŮ POTĚŠILY SENIORY V LÉČEBNÁCH DLOUHODOBĚ NEMOCNÝCH
V rámci dlouhodobé spolupráce mezi Městskou policií Sokolov a Základními školami Křižíkova a Běžecká vytvořily děti z přípravných ročníků symbolické dárečky pro seniory, tentokrát byly určeny pro klienty z léčeben dlouhodobě nemocných.
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009