Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
27. září 2017
Radary provádějící úsekové měření rychlosti
Od 1. 10. 2017 opět budou funkční radary provádějící úsekové měření rychlosti projíždějících vozidel.
celý článek
21. září 2017
Senior v dopravě
Ve dnech 18. - 20. 9. 2017 proběhl třídenní projekt prevence kriminality SENIOR V DOPRAVĚ.
celý článek
15. září 2017
Výběrové řízení na zaměstnance MP Sokolov v pracovní pozici "OPERÁTOR Městského dohlížecího kamerového systému"
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na zaměstnance v pracovní pozici "Pracovník vztahů k veřejnosti, operátor Městského dohlížecího kamerového systému a obsluha Elektronického zabezpečovacího systému"
celý článek
15. září 2017
Výběrové řízení na zaměstnance Městské policie Sokolov v pracovní pozici "STRÁŽNÍK"
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice strážník
celý článek
15. září 2017
Den s TyfloCentrem o.p.s.
Dne 14. 9. 2017 se strážníci městské policie zúčastnili v sokolovském zámku akce DEN S TYFLOCENTREM, kterou pořádalo TyfloCentrum Karlovy Vary o.p.s. středisko Sokolov ve spolupráci s Městskou knihovnou Sokolov.
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009