Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
26. října 2021
PODĚKOVÁNÍ ZA PRÁCI VŽDYCKY POTĚŠÍ. ZVLÁŠTĚ PAK STRÁŽNÍKY MĚSTSKÉ POLICIE
Služba strážníků není jednoduchá a poděkování od lidí se moc často nedočkají. Spíše čelí nadávkám a někdy i fyzickému napadání. Jejich práce pro obyvatele města je přitom nezpochybnitelná.
celý článek
15. října 2021
OKOLÍ NÁKUPNÍHO CENTRA TESCO POHLÍDAJÍ DALŠÍ KAMERY MĚSTSKÉ POLICIE
V Sokolově přibude pět kamerových bodů. Po jejich montáži budou strážníci městské policie disponovat více než stovkou monitorovacích míst.
celý článek
8. října 2021
KDO NEVÁHAL A PŘIŠEL NA ROMANA KOHOUTA UŽ VÍ, JAK SE CHOVAT BEZPEČNĚ NA WEBU
Všichni, kdo využili možnosti a v Alfa Clubu navštívili přednášku Romana Kohouta, špičkového experta na kybernetickou trestnou činnost, teď už vědí, jak se chovat bezpečně v kyberprostoru.
celý článek
5. října 2021
MĚSTSKÁ POLICIE PRO VEŘEJNOST: PRVNÍ JE PŘEDNÁŠKA SENIOŘI V KYBERPOSTORU
První přednáška pro veřejnost připravená v rámci projektu Městské policie Sokolov „Veřejnost a bezpečnost“ je připravena na čtvrtek 7. října na téma Senioři v kyberprostoru. Zváni jste do Alfa clubu, kde se koná od 17 do 19 hodin.
celý článek
22. září 2021
JAK SPRÁVNĚ PARKOVAT NA K + R? NĚKTEŘÍ ŘIDIČI TO ASI STÁLE NEVĚDÍ.
V Sokolově už máme k dispozici čtyři parkoviště K + R, a to u Základních škol Rokycanova, Křižíkova, Pionýrů a B. Němcové. Pro některé řidiče je ale nejspíše stále tajemstvím, k čemu plochu s označením K + R používat.
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009