Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
10. října 2019
Víte, jak se správně používá parkoviště K + R?
V Sokolově máme k dispozici čtyři parkoviště K + R, a to u Základních škol Rokycanova, Křižíkova, Pionýrů a B. Němcové.
celý článek
10. října 2019
Velitel Městské policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení
Velitel Městské policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa Asistent prevence kriminality Městské policie Sokolov.
celý článek
10. října 2019
Výběrové řízení na zaměstnance Městské policie Sokolov
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice strážník a strážník – psovod.
celý článek
7. října 2019
CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ PREVENTISTŮ MĚSTKÝCH POLICIÍ
Ve dnech 30. 9. až 2. 10. 2019 se v Karlových Varech konalo celostátní setkání preventistů městských policií.
celý článek
4. října 2019
ZE STRÁŽNICKÝCH SVODEK ANEB CO TAKÉ ŘEŠILA MĚSTSKÁ POLICIE
Strážníci Městské policie Sokolov mají měsíc co měsíc plné ruce práce s řešením nesprávného parkování, rušením nočního klidu nebo odchytem zatoulaných zvířat. Co například je zaměstnalo v září?
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009