Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
11. prosince 2019
NEMŮŽETE NASTARTOVAT AUTO? POMOHOU VÁM S TÍM STRÁŽNÍCI
Sokolov je jedním z měst, kde strážníci pomáhají, když to lidé potřebují. Kromě Senior expresu se na Městskou policii v Sokolově mohou obrátit také řidiči, kterým se kvůli slabé baterii nepodaří nastartovat.
celý článek
10. prosince 2019
PREVENCE I ZÁBAVA. VEČER S MĚSTSKOU POLICIÍ SENIORY NADCHNUL
Pozvat si jako moderátora a baviče Vladimíra Hrona, to je skoro sázka na jistotu, že se akce povede. V případě Večera pro seniory s Městskou policií Sokolov to platilo stoprocentně.
celý článek
4. prosince 2019
BENEFIČNÍ KONCERT HUDBY HRADNÍ STRÁŽE A POLICIE ČR POMÁHAL POTŘEBNÝM I BAVIL
Předání Medailí za zásluhy těm, jimž není lhostejné, co se děje, a finanční pomoci člověku, s nímž si osud tvrdě zahrál. To bylo poslání Benefičního koncertu Hudby hradní stráže a Policie ČR, s jehož přípravou pomáhala i Městská policie v Sokolově.
celý článek
29. listopadu 2019
STRÁŽNÍCI A BESIP ROZDALI STOVKY REFLEXNÍCH DOPLŇKŮ
Stovky reflexních doplňků rozdali strážníci městské policie a pracovníci BESIP v rámci kampaně Buďte vidět, přežijete!
celý článek
27. listopadu 2019
V ROOSEVELTOVĚ ULICI DOŠLO K ÚPRAVĚ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ. TAK POZOR, KDE PARKUJETE!
Především bezpečnost chodců, ale i zachování odpovídajícího průjezdu po komunikaci. To byly důvody, proč se v levé části Rooseveltovy ulice (ve směru na Staré náměstí) objevila dopravní značka „zákaz zastavení“.
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009