Zdeněk Láznička
strážník odpovědný za okrsek A2
Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
17. srpna 2017
Prevence na cyklostezkách
Dne 15. 8. 2017 jsme s TÝMEM SILNIČNÍ BEZPEČNOSTI "NA KOLE JEN S PŘILBOU" a s asistenty prevence kriminality splnili první den prevence na cyklostezkách.
celý článek
8. srpna 2017
Sebeobrana
Dne 21. 9. 2017 opět začne oblíbený kurz sebeobrany pro ženy a seniory.
celý článek
8. srpna 2017
Senior v dopravě
Městská policie Sokolov, oddělení prevence kriminality připravuje opět po dvou letech třídenní preventivní projekt určený seniorům „ SENIOR V DOPRAVĚ“.
celý článek
1. srpna 2017
Desatero dobrého
Desatero dobrého "kybernetického" rodiče
celý článek
1. srpna 2017
Výběrové řízení na zaměstnance Městské policie Sokolov
Chcete být strážníkem?.....čtěte náš příspěvek a rádi vás přivítáme v našich řadách. Přihlášku je možné podat do 14. 8. 2017
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009