Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
20. července 2021
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ZAMĚSTNANCE MĚSTSKÉ POLICIE SOKOLOV
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na zaměstnance v pracovní pozici Pracovník vztahů k veřejnosti, operátor Městského dohlížecího kamerového systému a obsluha Elektronického zabezpečovacího systému - střídač
celý článek
20. července 2021
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ZAMĚSTNANCE MĚSTSKÉ POLICIE SOKOLOV
Výběrové řízení na zaměstnance Městské policie Sokolov v pracovní pozici strážník nebo strážník - psovod
celý článek
16. července 2021
MĚSTSKÁ POLICIE DOPORUČUJE: VYUŽÍVEJTE WEB ČISTÉ MĚSTO. MÁ TO SMYSL!
Projekt Městské policie Sokolov „Čisté město“ přináší první konkrétní výsledky. Jeho prostřednictvím může veřejnost upozornit na události týkající se čistoty a pořádku v Sokolově. Tyto podněty jsou pak aktuálně řešeny.
celý článek
15. července 2021
STATEČNÍ ZACHRÁNCI TOPÍCÍCH SE VODÁKŮ BYLI OCENĚNI MEDAILEMI ZA ZÁSLUHU O BEZPEČNOST
Loď s několika vodáky se převrátila v sobotu 10. července na jezu v Černém Mlýně. Nebýt rychlé a obětavé pomoci policisty, kriminalistického technika Jana Macha, a jeho kamaráda Radovana Ptáka, patrně by událost neměla dobrý konec.
celý článek
13. července 2021
PŘI KONTROLE PRŮJEZDNOSTI TO TENTOKRÁT VYŠLO, ALE POUZE O "CHLUP"
Dostanou se hasiči se svou technikou včas například k požáru bytu v panelovém domě? To měla napovědět preventivní kontrola průjezdnosti komunikací na některých sokolovských sídlištích, kterou připravila Městská policie Sokolov společně s hasiči.
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009