Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
7. prosince 2017
Večer pro seniory s městskou policií
V Sokolově děkovali strážníci seniorům za roční spolupráci.
celý článek
22. listopadu 2017
Školení krizového štábu ORP Sokolov
Školení krizového štábu ORP Sokolov
celý článek
15. listopadu 2017
" BUĎTE VIDĚT, PŘEŽIJETE "
Dne 14. listopadu 2017 proběhla pod taktovkou Městské policie Sokolov v participaci s koordinátorem BESIPU pro Karlovarský kraj preventivní akce zaměřená na špatnou viditelnost chodců ve městě Sokolov pod názvem „BUĎTE VIDĚT, PŘEŽIJETE“.
celý článek
2. listopadu 2017
„ Stop násilí na dětech, aneb bezpečná škola“
Praktické zkušenosti z projektu ochrany měkkých cílů „ OZBROJENÝ ÚTOČNÍK VE ŠKOLE“ představili kolegové z Jihočeského kraje
celý článek
27. září 2017
Radary provádějící úsekové měření rychlosti
Od 1. 10. 2017 opět budou funkční radary provádějící úsekové měření rychlosti projíždějících vozidel.
celý článek
Programování a grafika Softart s.r.o., Sokolov
© Copyright 2009