Aktuality
5. srpna 2022
CVIČENÍ MĚSTSKÉ POLICIE SOKOLOV S PŘÍSLUŠNÍKY ARMÁDY ČESKÉ REPUBLIKY
Jsem rád, že pracuji s lidmi, na které se mohu spolehnout...
celý článek
15. července 2022
SE SENIOR EXPRESEM MÍŘÍ CESTUJÍCÍ NEJČASTĚJI ZA ZDRAVOTNICKOU PÉČÍ
Služba Senior Expres je v Sokolově k dispozici už sedmý rok a za tu dobu si získala velkou oblibu. K dispozici je pro seniory starší 70 let a také pro trvale zdravotně postižené občany města.
celý článek
12. července 2022
ČERNÁ SKLÁDKA Z NÁDRAŽNÍ ULICE ZMIZÍ, MÍSTO BUDE HLÍDAT NOVÁ KAMERA
Městu dělala ostudu, a proto se stávala častým terčem kritiky. Teď však černá skládka z bývalého železničního depa v Nádražní ulici zmizí a už by se neměla znovu objevit.
celý článek
30. června 2022
STRÁŽNÍCI Z OSMI MĚST V KARLOVARSKÁM KRAJI BUDOU SPOLUPACOVAT A POMÁHAT SI
Velitelé městských policií v Sokolově, Karlových Varech, Chebu, Mariánských Lázní, Ostrově, Chodově, Františkových Lázní a v Rotavě podepsali memorandum, která se týká vzájemné spolupráce v řadě oblastí.
celý článek
29. května 2022
BRÁNIT SE PŘED PŘÍPADNÝM NAPADENÍM TEĎ DOKÁŽÍ NEJEN ŽENY, ALE TAKÉ SENIOŘI
Předáním certifikátů o úspěšném absolvování skončil jarní turnus kurzu sebeobrany pro ženy a seniory. Městská policie Sokolov ho pořádala ve spolupráci s instruktorem Jiřím Matoušem z organizace Česká Meibukan Gojyu-ryu Karate-do Asociace.
celý článek
19. května 2022
ZAHÁJENÍ VÝSTAVY O HISTORII A SOUČASNOSTI POLICEJNÍCH SBORŮ, TO BYLA VELKÁ PODÍVANÁ
Historie a současnost policejních sborů na Sokolovsku je název mimořádné výstavy, která začala vernisáži v sokolovském zámku. A byla to opravdu velká podívaná.
celý článek
17. května 2022
NAVŠTIVTE ZAJÍMAVOU VÝSTAVU O HISTORII A SOUČASNOSTI POLICEJNÍCH SBORŮ NA SOKOLOVSKU
V sokolovském muzeu zahájí ve středu 18. května od 17 hodin vernisáž unikátní výstavu nazvanou Historie a současnost policejních sborů na Sokolovsku.
celý článek
11. května 2022
DÍKY LIDEM Z VEŘEJNĚ PROSPĚŠNÝCH PRACÍ JE NA JIŽNÍM LOMU OPĚT UKLIZENO
Přestože z lokality garáží na Jižním lomu více než polovina staveb zmizela a dvě závory brání vjezdu lidem, kteří tady s oblibou zakládali černé skládky, v dalších částech této oblasti se stále najde nepořádku více než dost.
celý článek
10. května 2022
PROJEKT STUDENTSKÉHO ZASTUPITELSTVA "13 MINUT" MĚL U STUDENTŮ ÚSPĚCH
Mezi hlavní plány činnosti Studentského zastupitelstva patřila společně s oddělením prevence Městské policie Sokolov a BESIP realizace projektu „13 minut“. Postupně se ho zúčastnilo 13 tříd a kolem 300 studentů z téměř všech sokolovských středních škol.
celý článek
4. května 2022
KDYŽ BATERIE ODMÍTNE POSLUŠNOST POMOHOU STRÁŽNÍCI S NASTARTOVÁNÍM AUTOMOBILU
Stejně jako v předchozích letech i v uplynulé zimní sezoně pomohli strážníci Městské policie Sokolov mnoha občanům města v případech, kdy je zradila baterie a nepodařilo se jim nastartovat vozidlo.
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  >>