Aktuality
18. září 2022
SENIOŘI A ŽENY SE S MĚSTSKOU POLICIÍ OPĚT NAUČÍ SEBEOBRANĚ
Městská policie Sokolov ve spolupráci s instruktorem Jiřím Matoušem z organizace Česká Meibukan Gojyu-ryu Karate-do Asociace opět připravila kurz sebeobrany pro ženy a seniory.
celý článek
16. září 2022
VÝSTAVA O HISTORII POLICEJNÍCH SBORŮ SE TĚŠILA VELKÉMU ZÁJMU VEŘEJNOSTI I ŠKOL
O mimořádnou výstavu Historie a současnost policejních sborů na Sokolovsku, která byla k vidění v sokolovském zámku v době od května do konce srpna, byl velký zájem.
celý článek
19. srpna 2022
OBLÍBENÝ KURZ SEBEOBRANY PRO ŽENY A SENIORY PŘIPRAVENÝ MĚSTSKOU POLICIÍ ZAČNE OPĚT V ZÁŘÍ
Městská policie Sokolov ve spolupráci s instruktorem Jiřím Matoušem z organizace Česká Meibukan Gojyu-ryu Karate-do Asociace opět připravila kurz sebeobrany pro ženy a seniory.
celý článek
17. srpna 2022
BILANCE SOKOLOVSKÝCH STRÁŽNÍKŮ: DVĚ SLUŽBY, DVA ZACHRÁNĚNÉ ŽIVOTY
Dva lidské životy zachránili strážníci městské policie v úterý 16. srpna. Nejdříve denní směna přispěchala na pomoc ženě, která doma upadla hlavou na topení. Následující směna zabránila další ženě ve skoku z mostu do řeky.
celý článek
12. srpna 2022
MĚSTSKÁ POLICIE SOKOLOV MÁ NOVÝ VIDEOSPOT. VYPRÁVÍ O JEJÍ PRÁCI
V současnosti chybí Městské policii Sokolov do plného početního stavu tři strážníci. Při jejich hledání teď MP využije i nový videospot, který představuje její práci a vznikal několik týdnů.
celý článek
5. srpna 2022
CVIČENÍ MĚSTSKÉ POLICIE SOKOLOV S PŘÍSLUŠNÍKY ARMÁDY ČESKÉ REPUBLIKY
Jsem rád, že pracuji s lidmi, na které se mohu spolehnout...
celý článek
15. července 2022
SE SENIOR EXPRESEM MÍŘÍ CESTUJÍCÍ NEJČASTĚJI ZA ZDRAVOTNICKOU PÉČÍ
Služba Senior Expres je v Sokolově k dispozici už sedmý rok a za tu dobu si získala velkou oblibu. K dispozici je pro seniory starší 70 let a také pro trvale zdravotně postižené občany města.
celý článek
12. července 2022
ČERNÁ SKLÁDKA Z NÁDRAŽNÍ ULICE ZMIZÍ, MÍSTO BUDE HLÍDAT NOVÁ KAMERA
Městu dělala ostudu, a proto se stávala častým terčem kritiky. Teď však černá skládka z bývalého železničního depa v Nádražní ulici zmizí a už by se neměla znovu objevit.
celý článek
30. června 2022
STRÁŽNÍCI Z OSMI MĚST V KARLOVARSKÁM KRAJI BUDOU SPOLUPACOVAT A POMÁHAT SI
Velitelé městských policií v Sokolově, Karlových Varech, Chebu, Mariánských Lázní, Ostrově, Chodově, Františkových Lázní a v Rotavě podepsali memorandum, která se týká vzájemné spolupráce v řadě oblastí.
celý článek
29. května 2022
BRÁNIT SE PŘED PŘÍPADNÝM NAPADENÍM TEĎ DOKÁŽÍ NEJEN ŽENY, ALE TAKÉ SENIOŘI
Předáním certifikátů o úspěšném absolvování skončil jarní turnus kurzu sebeobrany pro ženy a seniory. Městská policie Sokolov ho pořádala ve spolupráci s instruktorem Jiřím Matoušem z organizace Česká Meibukan Gojyu-ryu Karate-do Asociace.
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  >>