Aktuality
3. května 2022
PO ZIMĚ JE TŘEBA POŘÁDNĚ PROVĚŘIT HŘIŠTĚ I REKREAČNÍ AREÁLY, ZDA JSOU BEZPEČNÉ
Strážníci městské policie Sokolov se s příchodem jara zaměřili na kontrolu rekreačních areálů a dětských hřišť. Svou pozornost soustředili zejména na jehly od injekcí, které by mohly být na těchto místech odhozené.
celý článek
2. května 2022
ŘIDIČI POZOR, KDE PARKUJETE. VE MĚSTĚ ZAČÍNÁ JARNÍ BLOKOVÉ ČIŠTĚNÍ KOMUNIKACÍ
Ve čtvrtek 5. května bude zahájeno blokové čištění našeho města. Žádáme občany, a především pak řidiče, o pozornost při změně dopravního značení v termínu blokového čištění.
celý článek
28. dubna 2022
PRO ZÁJEMCE O SPORTOVÁNÍ JSOU OPĚT K DISPOZICI DVĚ ŠKOLNÍ HŘIŠTĚ V REŽII MP
Dvě školní hřiště v Sokolově může od neděle 1. června opět využívat veřejnost. Pro malé i velké sportovce se otevřou areály u dvou základních škol, a to Švabinského (6. ZŠ) a Křižíkova (8. ZŠ).
celý článek
25. dubna 2022
SENIOŘI, TĚŠTE SE SETKÁNÍ S MĚSTSKOU POLICIÍ. CHYBĚT NEBUDE ANI BAVIČ HRON
Sázka na jistotu, že se akce povede, je pozvat si jako moderátora a baviče Vladimíra Hrona. Přitom nevadí, že je část programu vyhrazena i pro věci vážné, jakými je debata o prevenci a práci městské policie.
celý článek
25. dubna 2022
VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ NA STRÁŽNÍKY MĚSTSKÉ POLICIE V SOKOLOVĚ
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovních pozic strážník nebo strážník - psovod. Termín podání přihlášek: do 27. května 2022.
celý článek
19. dubna 2022
DO VYBRANÝCH ČÁSTÍ MĚSTA SE VYDÁVAJÍ SPOLEČNÉ HLÍDKY STRÁŽNÍKŮ A POLICISTŮ
V souvislosti s peticí Za bezpečné město Sokolov podanou obyvateli některých částí města byl od dubna posílen výkon služby v ulicích města o společné hlídky strážníků a policistů.
celý článek
13. dubna 2022
NA PSA ZAÚTOČIL DIVOČÁK. SE ZÁCHRANOU PORANĚNÉHO HAFANA POMOHLI STRÁŽNÍCI
Měla to být původně pohodová procházka, ovšem během okamžiku se změnila v dramatický zážitek. Na psa, který se v úterý společně se svým pánem vypravil k jezeru Medard, zaútočilo v pravé poledne divoké prase a poranilo ho.
celý článek
11. dubna 2022
KONTROLA V NÁDRAŽNÍ ULICI: MÁLO PŘIHLÁŠENÝCH A MÁLO POPELNIC
Kvůli opakovanému zakládání černých skládek, narušování občanského soužití a porušování veřejného pořádku byla připravena velká bezpečnostní akce, která se konala v pondělí 4. dubna v Nádražní ulici.
celý článek
8. dubna 2022
PŘIJĎTE NA ZAJÍČKOVU CESTU VE VRÁNOVSKÉM ÚTULKU
Útulek Vránov Městské policie Sokolov vás zve na zajíčkovu cestu, která probíhá od 9.4. do 24.4
celý článek
8. dubna 2022
KDYŽ KAMERY MĚSTSKÉ POLICIE POMÁHAJÍ. TENTOKRÁT K DOPADENÍ DVOU NÁSILNÍKŮ
Že má městský kamerový systém smysl a může sehrát důležitou úlohu při objasňování trestné činnosti a případně i zadržení pachatelů, potvrdilo několik případů, ten poslední pak z konce března.
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  >>