Aktuality
31. března 2022
STRÁŽNÍCI ZE ČTYŘ MĚST SI VYPOMOHOU PŘI NĚKTERÝCH VELKÝCH AKCÍCH
Ředitelé městských policií Sokolov, Karlovy Vary, Cheb a Rotava se dohodli o součinnosti při velkých akcí pořádaných na území jejich měst tím, že si recipročně zapůjčí strážníky.
celý článek
13. března 2022
MLADÍ SE MOHOU PROSTŘEDNICTVÍM PROJEKTU MĚSTSKÉ POLICIE PODÍLET NA DĚNÍ VE MĚSTĚ
Téměř tři desítky mladých lidí tvořících studentské zastupitelstvo se již několik let schází v rámci projektu Městské policie Sokolov. Studentské zastupitelstvo má za sebou vstup do nového školního roku a i volbu nového vedení.
celý článek
3. března 2022
DOMÁCÍ NÁSILÍ JE DALŠÍM TÉMATEM Z CYKLU PŘEDNÁŠEK VEŘEJNOST A BEZPEČNOST
Další přednášku v rámci projektu „Veřejnost a bezpečnost“ připravila Městská policie Sokolov. Tentokrát na téma velmi aktuální, a to domácí násilí. Konat se bude v úterý 8. března od 17:00 do 18:30 v Alfa clubu v Sokolově (kino Alfa).
celý článek
25. února 2022
ZAČÍNÁ OBLÍBENÝ KURZ SEBEOBRANY URČENÝ PRO ŽENY A SENIORY
Městská policie Sokolov ve spolupráci s instruktorem Jiřím Matoušem z organizace Česká Meibukan Gojyu-ryu Karate-do Asociace opět připravila kurz sebeobrany pro ženy a seniory.
celý článek
24. února 2022
HASIČI PŘIBRALI KE CVIČENÍ NA LEDOVÉ PLOŠE TAKÉ STRÁŽNÍKY
V rámci pravidelné odborné přípravy si hasiči vyzkoušeli, jak postupovat při záchraně osob ze zamrzlé vodní hladiny. Každoročně totiž led praskne pod řadou lidí i zvířat, které je pak nutné zachránit.
celý článek
21. února 2022
INFORMACE K TELEFONOVÁNÍ NA TÍSŇOVOU LINKU MĚSTSKÉ POLICIE 156
Připomínky některých občanů, že se v několika případech nemohli dovolat přes tísňovou linku 156 na Městskou policii v Sokolově, se objevily v Deníku a na sociálních sítích.
celý článek
17. února 2022
FOUKÁ VELMI SILNÝ VÍTR, V PARCÍCH A VE MĚSTĚ PADAJÍ VĚTVE I STROMY
Upozorňujeme občany města, aby se vyhnuli městským parkům a respektovali označení zákazu vstupu. Kvůli velmi silnému jihozápadnímu až západnímu větru s nárazy 20 až 30 m/s (70 až 110 km/h) tady hrozí pády větví a nebezpečí úrazu.
celý článek
15. února 2022
STUDENTSKÉ ZASTUPITELSTVO SE AKTIVNĚ ZAPOJILO DO PREVENTIVNÍHO PROJEKTU 13 MINUT
Studentské zastupitelstvo se zapojilo ve spolupráci s oddělením prevence Městské policie Sokolov a BESIP do projektu 13 minut. V tomto případě je zaměřený na středoškoláky a postupně se ho zúčastní přes dvě stovky studentů ze sokolovských škol.
celý článek
10. února 2022
STRÁŽNÍCI UPOZORŇUJÍ, ŽE BEZPEČNOSTNÍ BALÍČKY UŽ NEJSOU K MÁNÍ
Městská policie Sokolov upozorňuje veřejnost, že veškeré bezpečnostní balíčky, které měla k dispozici, už byly vydány.
celý článek
28. ledna 2022
PŘI ON-LINE BESEDĚ ŘEŠILI LIDÉ SE ZÁSTUPCI MĚSTA ŽIVOT V PROBLEMATICKÉ LOKALITĚ
Hluk, nepořádek, vandalismus, vulgarita, agrese, konflikty a nebezpečí. Tak lidé žijící v ulicích Sokolovská, Hornická a Křižíkova pojmenovali problémy, které jim kvůli nepřizpůsobivým “sousedům“ dělají ze života peklo.
celý článek
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  >>