Aktuality
21. února 2022
INFORMACE K TELEFONOVÁNÍ NA TÍSŇOVOU LINKU MĚSTSKÉ POLICIE 156
Připomínky některých občanů, že se v několika případech nemohli dovolat přes tísňovou linku 156 na Městskou policii v Sokolově, se objevily v Deníku a na sociálních sítích.
celý článek
17. února 2022
FOUKÁ VELMI SILNÝ VÍTR, V PARCÍCH A VE MĚSTĚ PADAJÍ VĚTVE I STROMY
Upozorňujeme občany města, aby se vyhnuli městským parkům a respektovali označení zákazu vstupu. Kvůli velmi silnému jihozápadnímu až západnímu větru s nárazy 20 až 30 m/s (70 až 110 km/h) tady hrozí pády větví a nebezpečí úrazu.
celý článek
15. února 2022
STUDENTSKÉ ZASTUPITELSTVO SE AKTIVNĚ ZAPOJILO DO PREVENTIVNÍHO PROJEKTU 13 MINUT
Studentské zastupitelstvo se zapojilo ve spolupráci s oddělením prevence Městské policie Sokolov a BESIP do projektu 13 minut. V tomto případě je zaměřený na středoškoláky a postupně se ho zúčastní přes dvě stovky studentů ze sokolovských škol.
celý článek
10. února 2022
STRÁŽNÍCI UPOZORŇUJÍ, ŽE BEZPEČNOSTNÍ BALÍČKY UŽ NEJSOU K MÁNÍ
Městská policie Sokolov upozorňuje veřejnost, že veškeré bezpečnostní balíčky, které měla k dispozici, už byly vydány.
celý článek
28. ledna 2022
PŘI ON-LINE BESEDĚ ŘEŠILI LIDÉ SE ZÁSTUPCI MĚSTA ŽIVOT V PROBLEMATICKÉ LOKALITĚ
Hluk, nepořádek, vandalismus, vulgarita, agrese, konflikty a nebezpečí. Tak lidé žijící v ulicích Sokolovská, Hornická a Křižíkova pojmenovali problémy, které jim kvůli nepřizpůsobivým “sousedům“ dělají ze života peklo.
celý článek
20. ledna 2022
BESEDU NA TÉMA SEBEPOŠKOZOVÁNÍ MŮŽETE TENTOKRÁT SLEDOVAT ONLINE NA FACEBOOKU
Další přednášku pro veřejnost v rámci projektu „Veřejnost a bezpečnost“ připravila Městská policie Sokolov, a to na téma Sebepoškozování. Akce je připravena na úterý 25. ledna od 17 hodin.
celý článek
10. ledna 2022
O BEZPEČNOSTNÍ BALÍČKY PRO SENIORY BYL VELKÝ ZÁJEM, STRÁŽNÍCI UŽ VŠECHNY ROZDALI
Mezi řadu preventivních akcí připravovaných městskou policií pro seniory patří také distribuce bezpečnostních balíčků, které jsou určeny pro občany města ve věku od 65 let výše. Připraveno jich bylo na pět stovek a všechny už našly své majitele.
celý článek
7. ledna 2022
ÚSPĚŠNÉHO PROJEKTU MĚSTSKÉ POLICIE PAVLŮV NOTES SE ÚČASTNÍ STOVKY ŠKOLÁKŮ
Kolem sedmi stovek dětí z druhých a třetích tříd základních škol se každoročně zúčastní preventivního projektu Notes strážníka Pavla. Městská policie Sokolov pořádá tuto akci od roku 2016 a trvá vždy celý školní rok. Ten současný není výjimkou.
celý článek
5. ledna 2022
MĚSTSKÁ POLICIE SOKOLOV VYHLAŠUJE VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ NA NĚKOLIK PRACOVNÍCH POZIC
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovních pozic strážník nebo strážník - psovod. Termín pro podání přihlášek je do 11. února 2022.
celý článek
3. ledna 2022
OSLAVY VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A PŘÍCHODU NOVÉHO ROKU Z POHLEDU MĚSTSKË POLICIE
Období od Vánoc do Nového roku je náročné pro všechny složky IZS včetně městské policie. Sokolovští strážníci měli klidnější službu od Štědrého dne do Štěpána a řešili 22 událostí. Na Silvestra a Nový rok bylo rušněji, což znamenalo 23 událostí.
celý článek
 <<  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  |  >>