Aktuality
30. prosince 2021
DÁREČKY PRO SENIORY VYROBILY DĚTI ZE TŘÍ ZÁKLADNÍCH ŠKOL A POTÉ JE ROZDALI STRÁŽNÍCI
Děti z přípravných tříd ze Základních škol Běžecká, Švabinského a Křižíkova vyrobily stejně jako vloni krásné dárečky pro seniory pobývající v léčebnách dlouhodobě nemocných. A to v DOP-HC Dolní Rychnov a DKS Svatava. Celkem to bylo na 175 dárků.
celý článek
28. prosince 2021
KURZ SEBEOBRANY SE PODAŘILO USPOŘÁDAT I PŘES SLOŽITOU KORONAVIROVOU SITUACI
Dvě desítky účastníků podzimního kurzu sebeobrany pro seniory a ženy úspěšně zakončily své snažení v tělocvičně Fitness Ural a obdržely za to certifikát o absolvování. Především ale účastníci akce vědí, jak se ubránit při napadení.
celý článek
17. prosince 2021
STRÁŽNÍCI HODNOTILI ROK 2021. NECHYBĚLO PŘITOM OCENĚNÍ A TAKÉ POVÝŠENÍ
Městská policie Sokolov hodnotila končící rok a přitom nechybělo ani ocenění práce některých strážníků. Cenu „Strážník roku 2021“ převzala Denisa Jandová. Strážmistr Michal Nyč byl jmenován do čestné hodnosti vrchní praporčík.
celý článek
9. prosince 2021
STAROSTOVÉ "GRILOVALI" ZÁSTUPCE MINISTERSTVA VNITRA KVŮLI DÍRÁM V ZÁKONECH
Jak si poradit po zrušení bezdoplatkových zón, co dělat s nepřizpůsobivými občany a jak dosáhnout vymahatelnosti práva. To byly dotazy, které směřovaly na Miroslava Veselého, ředitele odboru veřejné správy, dozoru a kontroly Ministerstva vnitra ČR.
celý článek
8. prosince 2021
STUDENTŠTÍ ZASTUPITELË SI ZVOLILI NOVÉ VEDENÍ A MAJÍ TAKÉ NOVÉ LOGO
Studentské zastupitelstvo má za sebou vstup do nového školního roku a tak si zvolilo nové vedení. Do dalšího období budou používat rovněž nové logo.
celý článek
30. listopadu 2021
NEVIDITELNÍ CHODCI OHROŽUJÍ SEBE I ŘIDIČE A HAZARDUJÍ SE ŽIVOTEM
Smrákat se začíná už krátce po čtvrté odpolední a viditelnost se tak zhoršuje. Chodci, kteří mimo dobře osvětlené komunikace nepoužívají za snížené viditelnosti reflexní prvky, riskují svůj život.
celý článek
19. listopadu 2021
PREVENTIVNÍ AKCE ZACÍLILA TAKÉ NA ZDRAVOTNÍ STAV LIDÍ BEZ DOMOVA
V jakém stavu jsou lidé bez domova před zimou, mají nějaké vážnější zdravotní potíže a vědí o tom, že mohou přenocovat v noclehárně? Nechybí jim doklady? To vše a mnohé další zjišťovala městská policie při preventivní akci.
celý článek
15. listopadu 2021
NA VELKOU VODOU JE MĚSTSKÁ POLICIE PŘIPRAVENA, UKÁZALO CVIČENÍ NA LOBEZSKÉM POTOCE
O velkou vodu a povodeň nikdo nestojí, ale lepší je být na tuto případnou živelnou pohromu dobře připraven. I proto si městská policie opět zkusila instalaci mobilního protipovodňového hrazení na Lobezském potoce v centru Sokolova.
celý článek
11. listopadu 2021
MĚSTSKÁ POLICIE NABÍZÍ K ODKOUPENÍ SVŮJ BÝVALÝ SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL
Vyhlášena je veřejná soutěž o nejvýhodnější nabídku na koupi silničního motorového vozidla Škoda Octavia, které naposledy používala městská policie. Vozidlo bylo v užívání na radnici v kanceláři starosty a poté bylo v roce 2014 předáno městské policii.
celý článek
5. listopadu 2021
CHCETE PRACOVAT V ÚTULKU PRO PSY VRÁNOV? MĚSTSKÁ POLICIE HLEDÁ CHOVATELE
Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na zaměstnance v pracovní pozici chovatel zvířat v Záchytném zařízení pro zvířata MP Sokolov ve Vránově.
celý článek
 <<  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  |  12  |  >>