Aktuality
1. listopadu 2021
PŘEDNÁŠKA NA TÉMA SEBEPOŠKOZOVÁNÍ BUDE V JINÉM TERMÍNU A ONLINE
Přednáška o sebepoškozování, která se měla konat ve čtvrtek 4. listopadu v sokolovském Alfa Clubu, je zrušena. Bude v náhradním termínu a online.
celý článek
26. října 2021
PODĚKOVÁNÍ ZA PRÁCI VŽDYCKY POTĚŠÍ. ZVLÁŠTĚ PAK STRÁŽNÍKY MĚSTSKÉ POLICIE
Služba strážníků není jednoduchá a poděkování od lidí se moc často nedočkají. Spíše čelí nadávkám a někdy i fyzickému napadání. Jejich práce pro obyvatele města je přitom nezpochybnitelná.
celý článek
15. října 2021
OKOLÍ NÁKUPNÍHO CENTRA TESCO POHLÍDAJÍ DALŠÍ KAMERY MĚSTSKÉ POLICIE
V Sokolově přibude pět kamerových bodů. Po jejich montáži budou strážníci městské policie disponovat více než stovkou monitorovacích míst.
celý článek
8. října 2021
KDO NEVÁHAL A PŘIŠEL NA ROMANA KOHOUTA UŽ VÍ, JAK SE CHOVAT BEZPEČNĚ NA WEBU
Všichni, kdo využili možnosti a v Alfa Clubu navštívili přednášku Romana Kohouta, špičkového experta na kybernetickou trestnou činnost, teď už vědí, jak se chovat bezpečně v kyberprostoru.
celý článek
5. října 2021
MĚSTSKÁ POLICIE PRO VEŘEJNOST: PRVNÍ JE PŘEDNÁŠKA SENIOŘI V KYBERPOSTORU
První přednáška pro veřejnost připravená v rámci projektu Městské policie Sokolov „Veřejnost a bezpečnost“ je připravena na čtvrtek 7. října na téma Senioři v kyberprostoru. Zváni jste do Alfa clubu, kde se koná od 17 do 19 hodin.
celý článek
22. září 2021
JAK SPRÁVNĚ PARKOVAT NA K + R? NĚKTEŘÍ ŘIDIČI TO ASI STÁLE NEVĚDÍ.
V Sokolově už máme k dispozici čtyři parkoviště K + R, a to u Základních škol Rokycanova, Křižíkova, Pionýrů a B. Němcové. Pro některé řidiče je ale nejspíše stále tajemstvím, k čemu plochu s označením K + R používat.
celý článek
22. září 2021
UČASTNÍCI KURZU SI POŘÁDNĚ PROTÁHNOU TĚLA A JEŠTĚ SE NAUČÍ BRÁNIT
Pro seniory a ženy začal v sokolovském Fitness Ural oblíbený kurz sebeobrany, který opět připravila Městská policie Sokolov ve spolupráci s instruktorem Jiřím Matoušem z organizace Česká Meibukan Gojyu-ryu Karate-do Asociace.
celý článek
15. září 2021
MĚSTSKÁ POLICIE SOKOLOV VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA STRÁŽNÍKA NEBO STRÁŽNÍKA - PSOVODA
Městská policie vyhlašuje výběrové řízení na pozici strážník, nebo strážník - psovod. Termín pro podání přihlášek je do 29. října 2021.
celý článek
7. září 2021
PRO SENIORY A ŽENY JE OPĚT PŘIPRAVEN PODZIMNÍ KURZ SEBEOBRANY VE FITNESS URAL
Městská policie Sokolov ve spolupráci s instruktorem Jiřím Matoušem z organizace Česká Meibukan Gojyu-ryu Karate-do Asociace opět připravila kurz sebeobrany pro ženy a seniory.
celý článek
6. září 2021
ZAPOJIT SE DO PRÁCE MŮŽE KAŽDÝ, MUSÍ ALE CHTÍT A VÝSLEDEK SE DOSTAVÍ. UKÁZAL TO MARTIN POLHOŠ
Veřejná služba, veřejně prospěšné práce a poté stabilní zaměstnání. Taková by v ideálním případě měla být cesta, po níž se vydají někteří lidé evidovaní úřadem práce. Je to však vůbec reálné?
celý článek