Dopravní kamery nabízí uživatelům přehled o aktuální dopravní situaci v Sokolově. Uživatel zde může sledovat záběry z kamer městského kamerového systému, zobrazující situaci na frekventovaných křižovatkách a vytížených úsecích ulic nebo hlídaných parkovišť..

Upozornění pro občany, V současné době dochází k postupnému přenastavení kamerových bodů na nový systém. V této souvislosti dojde k přerušení přenosu obrazu z kamer na portál Bezpečné město. I přes tento výpadek je kamerový systém v provozu a jsou uchovávany záznamy z jednotlivých kamerových bodů. Za dočasné technické problémy se omlouváme.
Průjezd městem - výpadovka na Kraslice - snímáno mezi kruhovými objezdy ve směru od Kraslic Průjezd městem - ulice u Divadla - snímáno směrem od Hotelu Globál Parkovací plocha - Nádraží ČD - snímáno od železniční stanice Parkovací plocha - Nádraží ČD - snímano z ulice u divadla Parkovací plocha - parkovište u Brány Borců Parkovací plocha - sídliště Vítězná Parkovací plocha - bývalý Heliport (Levá část) Parkovací plocha - parkoviště před Zimním stadionem Parkovací plocha - bývalý Heliport (Pravá část) Parkovací plocha - parkoviště u Kláštera I. Parkovací plocha - parkoviště u Kláštera II. Infoschránka Infoschránka Infoschránka Infoschránka Infoschránka Infoschránka Infoschránka Infoschránka Infoschránka
Kraslická

Průjezd městem

výpadovka na Kraslice - snímáno mezi kruhovými objezdy ve směru od Kraslic
Průjezd Divadelní ulicíu

Průjezd městem

ulice U Divadla - snímáno směrem od Hotelu Globál

Parkovací plocha

Nádraží ČD - snímano z ulice U Divadla

Parkovací plocha

Nádraží ČD - snímáno od železniční stanice

Parkovací plocha

parkovište u Brány Borců

Parkovací plocha

sídliště Vítězná

Parkovací plocha

parkoviště před Zimním stadionem

Parkovací plocha

bývalý Heliport - levá část

Parkovací plocha

bývalý Heliport - prává část

Parkovací plocha

parkoviště u Kláštera I.

Parkovací plocha

parkoviště u Kláštera II.

Infoschránka