testkos Bezpečné město SOKOLOV - Poradna při finanční tísni
Poradna při finanční tísni

Poradna při finanční tísni, o.p.s.  v dubnu letošního roku otevřela svoji pobočku i v Ústí nad Labem a od prosince spustí prostřednictvím ústecké pobočky „mobilní“ Poradnu v Litvínovském Janově.

 

Jsme obecně prospěšná společnost a jako taková poskytujeme veškeré naše služby ZCELA ZDARMA. Klientům jsou bezplatně k dispozici specialisté s právnickým či právním vzděláním a letitými zkušenostmi z finanční a právní oblasti. Soustředíme se především na pomoc s vypracováním návrhů na oddlužení (osobní bankrot), klientovi však radíme nejen na počátku, ale i dále v průběhu celého případu. Naše poradenství není jen v této úzké rovině insolvenčního práva, pomáháme klientům rovněž v případech, kdy jim prostřednictvím exekuce hrozí nejen ztráta osobního majetku, ale i střechy nad hlavou. Klienti se na nás mohou obrátit i v případě, potřebují – li radu z ostatních právních oblastí. Klienty dále důrazně varujeme před aktuálně významným působením pochybných „oddlužovacích“ firem a lichvářských společností.“

 

K vyřešení problému je možno sjednat osobní schůzku, dotaz však lze zaslat i e-mailem na adresu poradna@financnitisen.cz nebo přes webový formulář na stránkách www.financnitisen.cz . Nejčastěji využívaná je však pondělní BEZPLATNÁ LINKA na telefonním čísle 800 722 722, která je v provozu vždy od 8:30 – 17:30 hodin. V ostatní pracovní dny lze volat na telefonní číslo 411 135 200.