Bezpečné město Sokolov

кредитка альфа банк

Co je projekt Bezpečné město

     Hlavní filosofií projektu Bezpečné město je úzká spolupráce mezi městem Sokolov, Policií ČR a Městkou policií Sokolov při řešení bezpečnostních problémů na území města Sokolova ve snaze, aby se naši občané ve městě cítili bezpečně. Projekt byl nastartován již před několika lety, kdy byl Sokolov rozdělen na devět územních částí a do každé byl přidělen policista, strážník a zastupitel města Sokolova, kteří mají odpovědnost za bezpečnostní situaci v přidělené části.
     V současné době byl projekt rozšířen o tento portál, který slouží občanům města, aby mohli své poznatky, připomínky, stížnosti a návrhy v oblasti bezpečnosti v klidu sdělit "svému" policistovi, strážníkovi nebo zastupiteli prostřednictvím portálu Bezpečné město.
     V následujícím období bude projekt dále rozšířen o vydání informačních brožur, které budou určeny pro občany, kteří nemají přístup k internetu a nemohou tedy své podněty posílat prostřednictvím nového portálu. V brožurách občané naleznou stejné informace, jako jsou na portálu "Bezpečné město" (rozdělení města na okrsky, telefonní kontakty atd.). Do budoucna počítáme i s instalací infoschránek do každého okrsku, kam budou moci občané vhazovat rovněž své dotazy a připomínky k bezpečnostní situaci v Sokolově.   


Aktuality
4. září 2023
Výběrové řízení na zaměstnance Městské policie Sokolov
Výběrové řízení na zaměstnance Městské policie Sokolov v pracovní pozici „Strážník zařazený k plnění úkolů na úseku prevence kriminality“
celý článek
25. července 2023
Výběrové řízení na zaměstnance Městské policie Sokolov
v pracovní pozici strážník nebo strážník - psovod Městská policie Sokolov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice strážník nebo strážník – psovod.
celý článek
29. března 2023
Upozornění zejména pro seniory - Podomní prodej - prodej zámků u dveří
Varujeme důrazně všechny spoluobčany, po městě Sokolov se pohybují pracovníci, tzv. šmejdi a nabízejí výměnu bezpečnostní vložky za jejich "lepší" odolnou vůči zdolání.
celý článek
28. března 2023
Výběrové řízení na pozici Správce hřiště
Městská policie Sokolov hledá pracovníka, na dohodu o provedení práce, na pozice Správce hřiště.
celý článek
24. března 2023
Blokové čistění
Ve dnech 17.04.2023 až 12.05.2023 bude v Sokolově probíhat blokové čištění. Jednotlivé úseky budou včas opatřeny příslušnými dopravními značkami.
celý článek